Potworna tragedia w rodzinie Edyty Górniak. Jej ojciec miał straszny wypadek, konieczna jest skomplikowana operacja

2021-01-14 11:49 sylwiab
Edyta Górniak
Autor: YouTube Edyta Górniak

Edyta Górniak przechodzi właśnie bardzo trudne chwilę. Jej ojciec miał straszny wypadek, w wyniku którego trafił do szpitala. Konieczna będzie bardzo skomplikowana operacja, która może zaważyć na przyszłości jej całej rodziny. Szczegóły jej dramatu są bardzo przykre.

Według doniesień "Na żywo" Edyta Górniak przeżywa właśnie rodzinny dramat. Zdzisław Jasik, który pracuje na co dzień jako taksówkarz miał koszmarny wypadek. Choć tak naprawdę nie jest jej biologicznym ojcem, to Edyta Górniak jest z nim niezwykle zżyta, męża swojej matki traktuje jak ojca i nazywa go "tatą". Jej biologicznym ojcem był Jan Górniak, a Edyta przez wiele lat nie chciała go nawet znać. Nie poznał on nigdy jej syna Allana i zmarł w 2007 roku.

NIE PRZEGAP: Piotr Zelt zniknął z mediów, będziecie w szoku co się z nim dzieje! Tak musi teraz zarabiać na życie

Podczas jednego z kursów w samochód ojczyma Edyty wjechała młoda kobieta. Mężczyznę przewieziono do szpitala, ale nie wiadomo, czy uda mu się powrócić do pełnej sprawności. Konieczna będzie skomplikowana operacja. 

Edyta Górniak podjęła ważną decyzję ws. dalszej przyszłości rodziców

Edyta Górniak bardzo przeżyła wypadek ojca, który zanim został taksówkarzem, przez wiele lat był kierowcą pogotowia ratunkowego. Mężczyzna cieszy się dużym szacunkiem wśród lokalnych medyków i może liczyć na ich pomoc. Informator tygodnika zdradził także, że Edyta Górniak jest bardzo mocno zaangażowana w opiekę nad ojcem. Tak samo rzuciła się do pomocy, jak wtedy, gdy jej mama trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru.

NIE PRZEGAP: Półnaga Małgorzata Rozenek klęczała przed mężem, wszystko na oczach jej dzieci. Zrobili im zdjęcia, które trafiły do sieci!

- Rzuciła dla niej pracę jurora w "The Voice Kids". Nie zważała na to, że traci kontrakt i pieniądze. Mama była ważniejsza. To dla niej stała się najbardziej troskliwą opiekunką - powiedział tygodnikowi informator.

Znajomy zdradził także, że Edyta Górniak zamierza zaopiekować się rodzicami osobiście. Jak tylko ojciec wyjdzie ze szpitala po skomplikowanej operacji barku, zamierza zabrać jego i matkę do swojego domu w Tatrach. Wierzy, że pobyt w górskim klimacie wspomoże jego rehabilitację i zamierza skorzystać z usług pobliskiego Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego. 

NIE PRZEGAP: Tragedia w domu Magdy Narożnej. Nie żyje członek jej rodziny, ale niestety to nie jedyny powód jej fatalnego stanu

NIE PRZEGAP: Właśnie wydało się, że Klaudia El Dursi robiła to z Mroczkiem! Wyciekło ich wspólne, prywatne zdjęcie na kanapie!

Edyta Górniak zaskoczy wszystkich. Jej decyzja wywołała u wszystkich dosłownie SZOK!
Najnowsze