Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

i

Autor: AKPA Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Półnaga Małgorzata Rozenek klęczała przed mężem, wszystko na oczach jej dzieci. Zrobili im zdjęcia, które trafiły do sieci!

2021-01-18 8:59

Małgorzata Rozenek niedawno oburzyła wielu obserwatorów, kiedy zapozowała w pióropuszu na głowie. Teraz o celebrytce znowu zrobiło się głośno, a wszystko za sprawą zdjęć, które trafiły do sieci. Małgorzata Rozenek w samym bikini klęczy na nich przed mężem. Wszystko odbywało się na oczach jej dzieci!

Małgorzata Rozenek, podobnie jak koledzy z branży, postanowiła wypocząć za granicą. Gwiazda TVN nie udała się jednak na popularny w ostatnim czasie Zanzibar, wybrała za to Meksyk, który odwiedziły ostatnio Natalia Siwiec i Marcelina Zawadzka. Już w ciągu pierwszych dni pobytu w Meksyku ściągnęła na siebie ostrą krytykę, kiedy przebrała się za Indiankę i zapozowała do zdjęcia w pióropuszu. "Afera pióropuszowa" przybrała na sile na tyle, że Wirtualna Polska postanowiła poprosić o opinię Joannę Gierak-Onoszko, autorkę "27 śmierci Toby'ego Obeda", która od podszewki poznała kulturę rdzennych Kanadyjczyków.

NIE PRZEGAP: Aż tak obrzydliwego skandalu w Polsacie jeszcze nie było! Widzów wbiło w fotele na widok tego, co brat wyprawiał z siostrą!

- Wielu celebrytów pozuje do zdjęć z ozdobnymi pióropuszami na głowach. To ignoranci, bez pojęcia o świecie. Albo ludzie okrutni, nie wiem, co gorsze. Nie można nosić cudzych regaliów, cudzych świętości jak kostiumu. Zakładanie pióropuszy to świętokradztwo - powiedział jeden z bohaterów jej książki. 

Dodatkowo Małgorzata Rozenek opatrzyła swoje zdjęcie żartobliwym podpisem, dotyczącym tatuażu męża i jego fascynacji kulturą Indian. Szybko wśród lawiny komplementów pojawiły się komentarze oburzonych obserwatorów, którzy twierdzą, że zakładanie pióropuszy to świętokradztwo. 

Półnaga Małgorzata Rozenek klęczy przed mężem. Są zdjęcia

Małgorzata Rozenek nie przejęła się "pióropuszową aferą" i dalej relacjonuje swój pobyt w Meksyku. Gwiazda przyznała, że jest zasypywana pytaniami dotyczącymi między innymi szczegółów wyprawy i podróżowania z niemowlakiem. W ostatnim czasie podróż do Meksyku kusi turystów, bo nie wymaga się tam od nich potwierdzenia negatywnego wyniku testu na koronawirusa, a po przylocie nie trzeba przechodzić kwarantanny. 

NIE PRZEGAP: Z Witoldem Pasztem nie jest dobrze. Dramatyczne doniesienia o jurorze "The Voice Senior"

Małgorzata Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym była z mężem i dziećmi na plaży i zaprosiła na transmisję live, zapewniła, że podczas niej odpowie na pytania fanów dotyczące jej podróży. 

- Nie jestem jakąś ekspertką od Meksyku, ale wszystko posprawdzam i dam wam wiarygodne odpowiedzi - zapewniła Małgorzata Rozenek i zaprosiła na live.

Tymczasem jej mąż wrzucił do sieci zdjęcie z tego samego pobytu na plaży, ale znacznie się ono różniło. Nie było już na nim dzieci, a przed owiniętym w ręcznik Radosławem Majdanem klęczała jego żona w samym bikini. Zobaczcie fotki niżej. 

NIE PRZEGAP: Wiemy, co dzieje się z Franciszkiem Pieczką od kiedy zniknął z mediów. Rodzina aktora nie miała wyjścia

Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust
Nasi Partnerzy polecają