Drogi Użytkowniku,

My, nasi Zaufani Partnerzy oraz inne podmioty z Grupy ZPR Media uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie, czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikacji poprzez skanowanie urządzeń. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy o zgodę na korzystanie z tych technologii poprzez kliknięcie "Akceptuję". Zgoda jest dobrowolna i zawsze możesz ją wycofać klikając w przycisk "Zmień ustawienia zgód" znajdujący się na dole strony.

Aby móc w pełni komfortowo i świadomie korzystać z naszych witryn, prosimy zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i Cookies. Dodatkowo informujemy że celami przetwarzania danych są: przechowywanie informacji, przechowywanie i dostęp do informacji, personalizacja, wybór i dostarczanie reklam, tworzenie raportów na temat reklam, wybór i dostarczanie treści, tworzenie raportów na temat treści, pomiary.

O Edycie Górniak huczy cała okolica! Sąsiedzi diwy są wściekli, to może skończyć się tragicznie!

2020-12-04 17:00 sylwiab
Autor: AKPA Edyta Górniak

Edyta Górniak przeprowadziła się na podhalańską wieś i z miejsca stała się prawdziwą sensacją wśród lokalnej społeczności. Ale sąsiedzi diwy przeżywają też poważny dramat i są wściekli i rozżaleni. To może skończyć się bardzo źle dla wielu osób.

Edyta Górniak przeprowadziła się do Leśnicy Zdrój. Diwa, która większość życia spędziła w Warszawie, Krakowie i mieszkała nawet w Los Angeles, postanowiła zaszyć się na małej wsi na Podhalu oddalonej 20 kilometrów od Zakopanego i 10 kilometrów od Bukowiny Tatrzańskiej. Namówił ją do tego jej 16-letni syn Alan. Jak się właśnie okazuje, sąsiedzi piosenkarki przeżywają prawdziwy dramat.

Edyta Górniak sensacją w całej okolicy! 

Wiadomość, że Edyta Górniak zamieszkała w Leśnicy Zdrój bardzo szybko rozniosła się po okolicy. Piosenkarka spodobała się góralom do tego stopnia, że podarowali jej tradycyjny strój góralski i namówili ją na udział w procesji Bożego Ciała. 

NIE PRZEGAP: Żadna praca nie hańbi?! Wydało się, gdzie pracuje syn Zenka Martyniuka! Upokorzony ukrywał to przed wszystkimi

- Edyta była nim zachwycona, dała się namówić nawet na procesję Bożego ciała i poszła w niej ubrana jak góralka. Powstały też plany, by włączyć ją w działania kulturalne na Podhalu - powiedziała osoba z otoczenia piosenkarki w rozmowie z "Życiem na Gorąco".

Edyta Górniak była już umówiona z proboszczem miejscowej parafii i prezesem Związku Podhalan w Groniu, Marią Dudek. Jednak plany zrobienia z diwy lokalnej królowej pokrzyżowała pandemia. 

- Jeszcze wszystko nadrobimy. Taka gwiazda w Tatrach to dla nas powód do dumy i szacunku. To piękne, że chciała zamieszkać właśnie z nami - powiedział tygodnikowi pracownik Związku Podhalan.

Sąsiedzi Edyty Górniak przeżywają dramat! 

Edyta Górniak stała się miejscowym autorytetem, a górale dziękuję jej za jej odwagę w nagłaśnianiu informacji o skutkach pandemii, szczepionek i zamknięcia gospodarki. Tym bardziej jest dla nich oparciem, że ostatnia decyzja rządu, by w tym roku ferie zimowe odbyły się we wszystkich województwach w tym samym terminie (od 4 do 17 stycznia), jest przyczyną ich złości, gniewu i dramatu. Nie wyobrażają sobie aż takiej kumulacji turystów w swoim regionie w jednym czasie.

- Nawet w najgorszych snach nikt sobie tego nie śnił, bo taka liczba ludzi jest nie do przyjęcia, tym bardziej z pilnowaniem reżimu sanitarnego - powiedziała Agata Wojtowicz, prezes Tatrzańskiej Izby Gospodarczej w rozmowie z Money.pl. 

PRZECZYTAJ: Edyta Górniak prawo jazdy MA JUŻ ROK, ale sama wciąż NIE JEŹDZI - GALERIA

Jej zdanie podziela właścicielka szkółki narciarskiej dla dzieci, Katarzyna Strama.

- Jeszcze walczymy. Jeśli jednak rządzący zdania nie zmienią, to sezon jest stracony. Nasza szkoła zatrudnia 80 instruktorów. Mamy wyciągi, karczmę i tygodniowe turnusy, na które na ferie przyjechało w zeszłym roku trzy tysiące dzieci. Jak nikt nie przyjedzie, będzie dramat.

Edyta Górniak wspiera lokalną społeczność, z którą mocno się zaprzyjaźniła. Górale zapewniają, że będą jej bronić! Diwa równie mocno przeżywa ich problemy.

- Ten smutek, gniew, żal, złość, nie dziwi mnie u ludzi. Natomiast proszę was i apelują o jakąś rozwagę i rozsądek, dlatego że jak się wszyscy ludzie pozabijają w tej nienawiści i agresji, to nie wylądujemy w żadnym bezpiecznym miejscu - apeluje Edyta Górniak.

NIE PRZEGAP: Trudno uwierzyć, że właśnie tak mieszka Agnieszka Chylińska. Wielu będzie w prawdziwym szoku [ZDJĘCIA]

Oglądasz ultralekką wersję artykułu

Przejdź do pełnej wersji strony
Najnowsze