Zenek Martyniuk, Daniel Martyniuk

i

Autor: YouTube/Instagram Zenek Martyniuk, Daniel Martyniuk

Żadna praca nie hańbi?! Wydało się, gdzie pracuje syn Zenka Martyniuka! Upokorzony ukrywał to przed wszystkimi

2020-12-07 8:20

Daniel Martyniuk w końcu podjął pracę. Syn króla disco-polo, który od dawna pozostaje bezrobotny został do tego zmuszony. Wszystko wskazuje na to, że Daniel Martyniuk wstydzi się swojej pracy, bo choć tak rzewnie opowiada o swoim życiu prywatnym, to odmówił komentarza. Sprawę skomentował sam Zenek Martyniuk, który ostatecznie stwierdził, że żadna praca nie hańbi.

Daniel Martyniuk w lipcu został skazany na 100 godzin prac społecznych za posiadanie narkotyków. Syn króla disco-polo bardzo cieszył się z pandemii koronawirusa, która odwlekała wykonanie tego wyroku. Jak się jednak okazuje, 30-latek właśnie zaczął odbywać karę i to w miejscu, które zdecydowanie zapamięta na całe życie.

NIE PRZEGAP: Edyta Górniak wyleciała do rodziców Ani z "The Voice of Poland" z takim tekstem, że odebrało im mowę! Tym razem totalnie przesadziła?!

– Rozpocząłem już swoje prace, ale nie chcę zdradzać, co robię i gdzie – powiedział Faktowi Daniel Martyniuk.

Daniel Martyniuk tej pracy nigdy nie wymaże z pamięci!

30-letni Daniel Martyniuk w gruncie rzeczy tak naprawdę nigdy nie musiał pracować. Syn króla disco-polo prowadził w Białymstoku klub nocny, który kupił mu tata. Tym bardziej bolesny dla niego może być fakt, że z informacji Faktu wynika, że właśnie wylądował na.... cmentarzu!

NIE PRZEGAP: Wydało się, że Krzysztof Krawczyk podrywał kelnerkę! Na widok tego, co napisał jej na serwetce padniecie!

-  Daniel M. stawił się u kuratora sądowego wraz ze swoim obrońcą i został skierowany do wykonywania kary ograniczenia wolności na cmentarzu Miejskim w Białymstoku. Skazany wykonuje orzeczoną przez sąd karę ograniczenia wolności i stawia się do wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy – powiedziała tabloidowi Beata Wołosik, wiceprezes Sądu Rejonowego w Białymstoku.

Daniel Martyniuk na cmentarzu zajmuje się sprzątaniem. 

– Tak jak każdy: grabi liście, wyrzuca śmieci, zbiera połamane znicze – powiedział jeden z pracowników cmentarza.

Zenek Martyniuk mocno o pracy swojego syna!

Zenek Martyniuk ma dość afer swojego syna. Jak donoszą informatorzy, ukochany jedynak był przyczyną konfliktów w jego małżeństwie. Danuta Martyniuk broniła syna, jak lwica, ale i jej w końcu skończyła się cierpliwość. Dziennikarze skontaktowali się z gwiazdorem disco-polo i poprosili o komentarz w sprawie nowej pracy jego syna.

NIE PRZEGAP: Lateksowe mini opina ją tak mocno, że wszystko ma na wierzchu. Maryla Rodowicz znowu szokuje fanów!

– Myślę, że ta kara jest wystarczająca. Żadna praca nie hańbi, a jednocześnie może nieść za sobą jakąś naukę. Myślę, że dzięki temu Daniel nauczy się pokory i w przyszłości nie będzie postępował w nieodpowiedni sposób - powiedział tabloidowi Zenek Martyniuk.

ZOBACZ TEŻ: Trudno uwierzyć, że właśnie tak mieszka Agnieszka Chylińska. Wielu będzie w prawdziwym szoku [ZDJĘCIA]

Syn Zenka Martyniuka stanął przed sądem za narkotyki! Zapadł wyrok: 5 miesięcy prac społecznych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE