Edyta Herbuś przyznała się, że ma romans! Nie uwierzycie, kto ogląda ją nago [GORĄCE ZDJĘCIE]

2021-01-18 20:48 wp
Edyta Herbuś
Autor: www.instagram.com/edytaherbus

Edyta Herbuś właśnie wyznała fanom szokujące wieści. Gwiazda opublikowała seksowne zdjęcie, na którym wygina się w samych majtkach. To jednak nie koniec. Opis zdradza wiele. Edyta Herbuś przyznała się, że ma romans! Nie uwierzycie, kto ogląda ją nago.

Niebywałe! Edyta Herbuś znów zaskakuje. Seksowna gwiazda pochwaliła się w sieci zdjęciem ze słonecznej Madery. Aktorka wie, jak przyciągnąć spojrzenia i wywołać wśród internautów morze reakcji. Tym razem zrobiła to za pomocą odkrytego ciała. Herbuś, która ma na sobie tylko dolną część bielizny pozuje na tle wody i skał. Rozgolaszona wygina się do aparatu eksponując pośladki. Wygląda bardzo kusząco: Odważne zdjęcie, Gorąca z pani kobieta, Masz świetną figurę i seksowne zgrabne nogi - piszą fani.

Herbuś ma romans. Nie uwierzycie, kto ogląda ją nago

Herbuś nie zapomniała też o opisie odważnej fotografii. Najpierw nawiązała do słynnej marki, która sprzedaje bieliznę: Jaka Victoria, taki "Secret". Później, seksowna Herbuś publicznie przyznała się, że... ma romans! Nie uwierzycie, kto ogląda ją nago. Będziecie zaskoczeni: Jak to dobrze, że mój ukochany nie jest zazdrosny, bo mój romans z naturą trwa w najlepsze - napisała. Spodziewaliście się, że to portugalska natura może podglądać naszą polską gwiazdę?

Zobaczcie, jak wygląda relacja Edyty Herbuś z naturą! Temperatura powietrza na pewno jest gorąca.

NIE PRZEGAP: Ten apel łamie serce! Gwiazdor "Świata według Kiepskich" nie ma pieniędzy na pogrzeb matki. Ma długi, prosi o pomoc

Tak całuje Edyta Herbuś
Najnowsze