Edyta Olszówka wraca do TVN! Co z jej rolą w "Ojcu Mateuszu"?

2020-10-27 5:19 dav
Edyta Olszówka w Usta, usta
Autor: Akpa Edyta Olszówka w Usta, usta

Edyta Olszówka (49 l.) przed laty była gwiazdą serialu TVN "Aż po sufit!". Po tym jak produkcja zniknęła, aktorka świetnie odnalazła się w roli policjantki Ewy w hicie TVP1 "Ojciec Mateusz". Według medialnych doniesień, Olszówka powróci w przyszłym roku do TVN w piątym sezonie "Usta usta". Czy to oznacza, że odejdzie z TVP?

"Aż po sufit!" z 2015 roku zbierał początkowo bardzo dobre recenzje. Niestety, z powodu spadku oglądalności TVN zdecydował się nie kontynuować produkcji mimo wcześniejszych zapewnień. Był to cios zarówno dla Olszówki jak i Cezarego Pazury, który grał jej męża. Zobacz: Serial "Aż po sufit!" nie będzie kontynuowany! Dlaczego?

Na szczęście zarówno Olszówka jak i Pazura znaleźli prace przy innych serialach. Edyta jest gwiazdą "Ojca Mateusza". Teraz natomiast dołączyła do obsady piątego sezonu "Usta usta"! Stacja TVN zdecydowała się kontynuować reaktywowaną po 10 latach przerwy produkcję. Czwarty sezon zobaczyliśmy jesienią tego roku, kolejny - z Olszówką i Pawłem Małaszyńskim trafi na antenę najprawdopodobniej wiosną lub jesienią 2021 roku. Zdjęcia trwają od kilku tygodni w Warszawie. Według medialnych doniesień, „Usta usta 5” będą liczyć 9 odcinków. W obsadzie ponownie znają się m.in. Paweł Wilczak (55 l.), Sonia Bohosiewicz (45 l.) i Wojciech Mecwaldowski (40 l.).

Jak udało nam się dowiedzieć, nie ma mowy, by Olszówka pożegnała się z rolą w "Ojcu Mateuszu"! Co więcej, jej wątek będzie rozbudowany.

Przeczytaj: Edyta Olszówka schudła i znowu się rozbiera [DUŻO ZDJĘĆ i WIDEO]

Ojca Mateusza zabił wibrator
Najnowsze