Ella Balinska - nowy Aniołek Charliego o POLSKICH korzeniach. Tata jest hrabią, a mama...

2019-11-20 12:13 rr
Ella Balinska
Autor: East News Ella Balinska

Ella Balinska (23 l.) jest jedną z gwiazd trzeciej części kultowych "Aniołków Charliego". Piękna aktorka ma polskie korzenie i jej tata jest hrabią!

Ella Balinska w nowych "Aniołkach Charliego" wciela się w postać Jane Kano. Na ekranie pojawiła się obok takich sław jak: Kristen Stewart (29 l.) i Naomi Scott (26 l.). Kim jest piękność, która zawładnęła produkcją? Okazuje się, że Blinska jest angielską aktorką o polsko-jamajskich korzeniach. Ojciec młodej gwiazdy to hrabia Kazimierz Baliński-Jundziłła herbu Jastrzębiec, polski przedsiębiorca i muzyk o pseudonimie artystycznym "Cound Kaz". Mamą Elli jest modelka Lorraine Pascale. 23-latka jest absolwentką Guildford School of Acting i Arts Educational Schools. W przeszłości biegała w zawodach i brała udział w międzynarodowych konkursach. Świetne warunki fizyczne i sportowe zacięcie pomogły jej lepiej wcielić się w rolę absolwentki szkoły policyjnej, pracującej w agencji detektywistycznej tajemniczego Charliego. 

Warto przypomnieć, że we wcześniejszych filmach "Aniołki Charliego" w role pań detektyw wcielały się: Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu.

Najnowsze