Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje

2020-12-08 11:48 sylwiab
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, DDTVN
Autor: Instagram Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, DDTVN

Ewa Drzyzga kilka miesięcy temu została prowadzącą DDTVN. W śniadaniówce towarzyszy jej Agnieszka Woźniak-Starak. Niewielu jednak wie, że dziennikarka miała romans z gwiazdorem tego samego programu, a dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje.

Choć o tym, że Ewa Drzyzga miała romans z Andrzejem Sołtysikiem wiadomo już od jakiegoś czasu, to dopiero teraz pojawiły się nowe, sensacyjne informacje. Prowadzący DDTVN po latach ujawnił, dlaczego się z nią rozstał, a słowa o ich obecnej relacji zaskakują. Sołtysik stanowczo zaprzeczył informacjom, że teraz on i Ewa są przyjaciółmi!

NIE PRZEGAP: Nie uwierzycie, gdzie pracowała Małgorzata Rozenek zanim została gwiazdą TVN! Jej mąż może mieć przechlapane!

Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik mieli romans! Cała prawda dopiero teraz wychodzi na jaw!

Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik poznali się w latach 90. w krakowskim radiu RMF FM. Prezenter DDTVN udzielił teraz szczegółowego wywiadu o byłej partnerce "Dobremu Tygodniowi". Ewa Drzyzga, która była wówczas studentką rusycystyki, prowadziła w radio serwisy informacyjne, a Andrzej Sołtysik, student filmoznawstwa, tłumaczył wiadomości z zagranicy na język polski. Już po tygodniu para wpadła sobie w oko i spędzali ze sobą wiele czasu dużo się od siebie ucząc.

NIE PRZEGAP: Wiadomo już co z pieniędzmi dla braci Golec i Bayer Full, po cichu ruszyły wypłaty! Będziecie wściekli!

- Miała talent i coś umiała, podczas gdy ja byłem kompletnie zielony - wspomina Andrzej Sołtysik.

Okazuje się, że oboje w radio mieli swoje śpiwory. Ostatni serwis informacyjny puszczano około pierwszej w nocy, a w pół do piątej, Ewa Drzyzga znowu rozpoczynała pracę. Choć w radio wiele mówiło się o tym, że Ewa i Andrzej są parą, ich związek został ostatecznie potwierdzony dopiero, kiedy spędzili ze sobą sylwestra w 1991 roku. Choć nie chodzili na randki, to tworzyli bardzo zgrany duet. Andrzej Sołtysik, który doskonale zdawał sobie sprawę, że Ewa Drzyzga jest perfekcjonistką, potrafił ją pocieszyć, kiedy na emisji poleciało coś nie po jej myśli.

NIE PRZEGAP: Właśnie wyszła na jaw szokująca prawda o życiu prywatnym Elżbiety Jaworowicz. Trzymała to w wielkiej tajemnicy!

Sołtysik ujawnił, że rozstali się bez szczególnego powodu, ich drogi po prostu zaczęły się rozchodzić, a wkrótce po tym Ewa Drzyzga straciła głowę dla swojego pierwszego męża Andrzeja Roszaka, dziennikarza, który prowadził popularny wówczas program i błyskawicznie rozkochał ją w sobie. Andrzej Sołtysik pogratulował jej nawet zaręczyn.

- Było fajnie, ale najwyraźniej oboje byliśmy zbyt młodzi. Chociaż Ewa wykazywała wtedy większą ode mnie dojrzałość - powiedział "Dobremu Tygodniowi" Sołtysik.

NIE PRZEGAP: Zdjęcie rozebranej Natalii Szroeder trafiło do sieci! W aż tak gorącym wydaniu widział ją tylko jej chłopak

Drogi Drzyzgi i Sołtysika rozeszły się, ale po latach ponownie połączyła ich praca w TVN. Wiele mówiło się o ich przyjaźni, ale teraz Andrzej Sołtysik postanowił ostudzić ten entuzjazm i stanowczo zaprzeczył, że przyjaźni się z Ewą.

- Jesteśmy trochę bliżej za sprawą "Dzień Dobry TVN" choć przyjaźń to już za dużo powiedziane - powiedział tygodnikowi Andrzej Sołtysik.

NIE PRZEGAP: Agnieszka Włodarczyk w tajemnicy przed wszystkimi wzięła ślub?! Do sieci trafiły zdjęcia!

Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze