Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska, Marek Kaliszuk i Krzysztof Ibisz zachwyceni niezwykłymi okazami ryb!

2019-06-29 1:27 PAM

Widok znanych twarzy w Międzyzdrojach nie jest czymś niecodziennym. Tłumy wczasowiczów ściągają tutaj, podczas Festiwalu Gwiazd , by zobaczyć z bliska swoich idoli albo zrobić z nimi zdjęcie. Jednak takich atrakcji kuracjusze spodziewają się dopiero w lipcu, który jest dorocznym terminem festiwalu. Wtedy to pod hotelem Amber Baltic, gdzie mieszkają artyści - gromadzą się licznie ich wielbiciele, by zdobyć cenną pamiątkę z wakacji w postaci wymarzonego autografu lub wspólnej fotki. Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska i Marek Kaliszuk, a także Krzysztof Ibisz i Łukasz Płoszajski w tym roku zdecydowali się przyjechać do modnej nadmorskiej miejscowości nieco wcześniej, ponieważ byli honorowymi gośćmi otwarcia nowego Oceanarium.

Tym razem sporo znanych twarzy można było spotkać na słynnej Promenadzie Gwiazd już pod koniec czerwca. A wszystko za sprawą uroczystego otwarcia niezwykłego Oceanarium , które z pewnością będzie wielką atrakcją nie tylko Międzyzdrojów, ale i chlubą całej Polski. Powstało z inicjatywy państwa Jagody i Marka Stępniów, wielkich pasjonatów tematyki wodnych stworzeń. Z ich marzeń i wielkiego zaangażowania w okresie zaledwie jedenastu miesięcy na powierzchni 3 tysięcy metrów i 3 poziomach – zbudowano unikalny, światowej klasy obiekt, w którym można spotkać się oko w oko z rekinem, zobaczyć ryby morskie i słodkowodne, m.in. niebezpieczne mureny, piranie, skrzydlice oraz kolorowe ryby z raf koralowych. Specjalną atrakcją jest przejście przez 16 metrowy półtunel, 220 ton wody z okazami z najdalszych zakątków świata oraz najnowocześniejsze rozwiązania multimedialne. Wykorzystanie projekcji laserowych, monitorów 4K oraz technologii wykrywania ruchu pogłębia niesamowite wrażenia uczestnictwa w podwodnym, niedostępnym dla wielu świecie. 

Uroczystego przecięcia wstęgi razem z właścicielami Oceanarium i włodarzami miasta dokonali: Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska, Krzysztof Ibisz, Łukasz Płoszajski i Marek Kaliszuk. Artyści witali gości, razem z nimi zwiedzali to niezwykłe miejsce, a także częstowali tortem. Warto dodać, że zwycięzca jednej z edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - Marek Kaliszuk dał się namówić publiczności i a capella , wykonał utwór Hanki Ordonówny „Miłość ci wszystko wybaczy”. Zrobiło się tak rodzinnie, że cała sala śpiewała razem z nim!