Fani uczcili 83. rocznicę urodzin Violetty Villas - przyszli na grób z pięknym prezentem [ZDJĘCIA]

Grób Violetty Villas
Autor: Marek Kudelski Grób Violetty Villas

Dziś przypada 83. rocznica urodzin wielkiej gwiazdy Violetty Villas (†73 l.). Mimo że artystka prawie dziesięć lat temu zakończyła swoje ziemskie bytowanie, to wciąż żyje w pamięci przyjaciół i wiernych fanów z całego świata, którzy w dniu jej święta złożyli na grobie przepiękny wieniec w kształcie serca z czerwonych i białych róż.

Mówi się, że człowiek tyle żyje, ile żyje pamięć o nim. Nie ma wątpliwości, że Violetta Villas zalicza się do grupy osób niezapomnianych. Skromny grób wielkiej artystki tonie w kwiatach. Delegacja bliskich przyjaciół i wielbicieli piosenkarki zebrała się na cmentarzu powązkowskim w Warszawie, żeby uczcić 83 urodziny divy. Oprócz zniczy przynieśli okazały wieniec w kształcie serca, na którym znalazły się inicjały gwiazdy „V.V.” Wśród osób, które pielęgnują wspomnienia po piosenkarce są, m.in. aktor Jacek Mureno (58 l.) i Małgorzata Nowotnik - prezes Fundacji „Kochaj Życie”.

- Ten wieniec jest od wszystkich fanów od wszystkich wielbicieli pani z całego świata od Chicago po Tokio. Od Sztokholmu po Rzym… Od całej Polski, od wszystkich ważnych miejsc dla pani, a przede wszystkim od bijących serc ludzi, którzy kochają panią za ten głos o sile Wodospadu Niagara, za te emocje, które dawała nam pani ze sceny - za uczucia, za ciepło bijące od pani, za miłość do ludzi i do stworzeń. Posyłamy pani naszą wdzięczność, miłość i naszą wieczną pamięć. Pani jest z nami i będzie z nami na zawsze - wygłosił nad mogiłą pan Jacek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze