Film o Komendzie - Kazik napisał piosenkę. "25 lat niewinności" ma też teledysk

2020-08-01 20:00 wp
Film o Komendzie - Kazik napisał piosenkę
Autor: YouTube @KinoSwiatPL Film o Komendzie - Kazik napisał piosenkę

Film o sprawie Tomka Komendy już niebawem pojawi się w kinach. Do sieci właśnie trafiło nowe nagranie związane z produkcją na temat jednego z największych skandali w kraju. Okazuje się, że Kazik napisał piosenkę "25 lat niewinności". Utwór ma też teledysk.

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" trafi do kin już 18 września. Produkcja jest oparta na prawdziwych wydarzeniach. Za reżyserię odpowiada Jan Holoubek. Jak czytamy na YouTube KinoSwiatPL, film opowiada o niewinnym młodym mężczyźnie, Tomku Komendzie, który został skazany na 25 lat więzienia za zbrodnię, której nie popełnił.

Zobacz: Znany gej, aktor "M jak miłość", gra Tomasza Komendę [WIDEO]

- W fabularnej opowieści o historii, którą żyła cała Polska, zobaczymy m.in. Piotra Trojana, Agatę Kuleszę, Jana Frycza, Andrzeja Konopkę, Magdalenę Różczkę i Dariusza Chojnackiego. Najnowsze dzieło reżysera świetnie przyjętych przez widzów seriali „Rojst” oraz „Odwróceni. Ojcowie i córki”.

Zobacz: Agata Kulesza w filmie o sprawie Tomka Komendy

Film o Komendzie - Kazik napisał piosenkę. "25 lat niewinności" ma też teledysk

"25 lat niewinności" to utwór, który napisał Kazik Staszewski. Lider zespołu Kult wystąpił też w teledysku do produkcji w reżyserii Holoubka. Muzyczne wideo przeplatane jest kadrami z filmu wraz z nagraniami śpiewającego muzyka. Zobaczcie sami:

Oto grób taty Kazika. Stanisław Staszewski pochowany jest na Cmentarzu Bródnowskim.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze