Gessler ma swój sklep internetowy. PROMOCJA na chleb

2020-03-25 13:12 rr
Gessler otworzyła sklep internetowy. PROMOCJA na chleb
Autor: Akpa Gessler otworzyła sklep internetowy. PROMOCJA na chleb

Magda Gessler (67 l.) otworzyła sklep internetowy, w którym można nabyć domowe przetwory, a także wędliny, pieczywo, ciastka i inne artykuły spożywcze. Jakie ceny panują są w sklepie królowej polskiej gastronomii?

W dobie pandemii koronawirusa, wielu restauratorów poszukuje sposobu na zarobek i uratowanie swojego biznesu przed bankructwem. Magda Gessler postanowiła rozkręcić swój sklep internetowy. Choć produkty ze "Schroniska smaków Magdy Gessler" były od dawna dostępne w sieci, to teraz zrobiło się o nich bardzo głośno. W sklepie słynnej restauratorki królują tradycyjne, polskie smaki oraz produkty sprowadzane z Włoch. Można tam znaleźć m.in. wędliny bez dodatków ulepszaczy, domowe przetwory czy wypieki.

Ceny w sklepie Magdy Gessler

W sklepie Magdy Gessler można nabyć m.in. słoik konfitury z malin za 14 zł, ketchup łagodny za 9 zł, czy musztardę za 8 zł. W promocyjnej cenie 21 zł są dostępne teraz 2 chleby z samych ziaren bez dodatku mąki.

Do niedawna w asortymencie "Schroniska smaków" dostępna była włoska szynka Prosciutto San Daniele 1,6 kg, której cena zaczynała się od 220 zł. Skusicie się na zakupy w "spiżarni" Gessler?

Co z galą FAME MMA? Marcin Najman zabrał głos. [SUPER RAPORT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze