Hanna Śleszyńska w "M jak Miłość"! Ta rola odmieni jej życie?

2020-05-29 11:28 doll
M jak miłość po wakacjach 2020. Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) - matka Anety
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Iwona Kryńska (Hanna Śleszyńska) - matka Anety

Hanna Śleszyńska dołącza do obsady "M jak Miłość"! Nowa bohaterka pojawi się w serialu już po wakacjach - będzie to Iwona Kryńska, matka Anety i teściowa Olka. Okazuje się, że Śleszyńska trochę namiesza w życiu bohaterów. Czy zostanie czarnym charakterem "M jak Miłość"?

Hanna Śleszyńska w "M jak Miłość" da popalić innym bohaterom. Jako Iwona Kryńska będzie jątrzyć w małżeństwie córki Anety i Olka - te odcinki zobaczymy dopiero po wakacjach, ale już mówi się, że rola w serialu może zmienić wizerunek znanej aktorki.

Hanna Śleszyńska do tej pory była kojarzona głównie z kabaretem czy rolami sympatycznych i ciepłych postaci. Młodszemu pokoleniu kojarzy się z pewnością z gospodynią z "Rodziny Zastępczej", gdzie gotowała u Alutki i Jędruli, próbując opanować jakoś chaotyczną poetkę. Grała także siostrę Basen w serialu "Daleko od noszy".

Śleszyńska skończyła warszawską PWST i od razu zaczęła grywać w stołecznych teatrach. Zajmuje się także piosenką aktorską, a jej zdolności zostały rozpowszechnione przez występy grupy kabaretowo-estradowej Tercet, czyli kwartet. Śleszyńska królowała wtedy na scenie - były to lata 90. i początek 00., a pozostałymi członkami grupy byli Wojciech Kaleta, Piotr Gąsowski i Robert Rozmus.

Prywatnie Śleszyńska była związana z Wojciechem Magnuskim, któremu urodziła syna Mikołaja. Małżeństwo rozpadło się, a aktorka związała się z Piotrem Gąsowskim - przez lata tworzyli udaną parę - do momentu, gdy Gąsowski odszedł do Anny Głogowskiej. Ostatnim partnerem Śleszyńskiej był Jacek Brzoska. Para jednak też się rozstała.

M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek będą mieli dziecko? Pojawi się matka Anety - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze