Iza Krzan bez stanika. Na koniec pokazuje język [WIDEO]

2021-08-05 19:44
Izabella Krzan niczym Elżbieta Jaworowicz
Autor: AKPA Izabella Krzan niczym Elżbieta Jaworowicz

Gospodyni "Pytania na śniadanie" i "Koła fortuny" ma wierną rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Profil Miss Polonia 2016, śledzi już prawie ćwierć miliona internautów. Izabella Krzan (26 l.) własnie opublikowała krótki filmik, który rozpala do czerwoności. Został wykonany w Grecji.

Gwiazda TVP stoi na dachu w białej sukience z głębokim dekoltem. Ma ją zawiązaną pod piersiami. Widać także, że nie ma na sobie stanika. Post związany jest z pogodą, która ostatnio w Polsce się nieco zepsuła. - Pogodo, co z tobą? Dopiero początek sierpnia, a poranki iście jesienne. I wiem o czym mówię, w końcu od kilku dni budzimy Was o 7:30 w @pytanienasniadanie. Skumulujmy myśli i wspólnie odpędźmy tę jesienną aurę albo przyciągnijmy greckie słońce ze zdjęcia do Polski! Taka jest moja propozycja. Chyba, ze macie coś lepszego w zanadrzu?! Byle szybko, bo liczba słodyczy wciągana przeze mnie na godzinę może przynieść niemiłe konsekwencje podczas jutrzejszego, porannego szykowania do programu - napisała Iza Krzan na Instagramie, publikując zdjęcie oraz materiał wideo. Na koniec filmiku pokazuje do kamery język.

Piękna Izabella Krzan niechcący pokazała za dużo. Na fotce BEZ STANIKA czegoś nie zakryła

Nie uwierzycie, jakie wykształcenie ma Iza Krzan z "Koła fortuny". Co ona robi w telewizji?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE