Izabela Trojanowska: Chciała wstąpić do zakonu!

2021-04-23 3:29 pam
Tak się zmieniała Izabela Trojanowska
Autor: AKPA

Gdyby życie potoczyło się inaczej, świat mógłby nie poznać aktorskiego i wokalnego talentu Izabeli Trojanowskiej (66 l.), która w młodości wcale nie miała w planach robienia kariery w show-biznesie. Gwiazda "Klanu" omal nie została świętą! Artystka rozważała nawet pójście do zakonu.

- Zapisałam się do chóru katedralnego i trochę zaprzyjaźniłam się z siostrami zakonnymi. Pomagałam przygotowywać np. święta wielkanocne. Kolorowałam kartki, które później sprzedawałam dla kościoła. Nie wiem, czy czułam prawdziwe powołanie, ale zawsze po szkole, zanim wróciłam do domu, biegłam do kościoła. Po prostu bardzo dobrze się tam czułam. Siostry zakonne zdawały sobie sprawę, że jedna z ich podopiecznych ma wyjątkowy głos. Siostra Powarella wysłała mnie na festiwal pieśni sakralnej. Przywiozłam stamtąd nagrodę - wyznała Trojanowska w „Dzień Dobry TVN”.

Izabela Trojanowska o swojej biografii i jurorowaniu w The Voice Senior #HOT
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE