Jacek Borkowski ogłosił datę ślubu. Pokazał też zaproszenie

2018-11-23 9:38 DAV

Jacek Borkowski (59 l.) szykuje się do ślubu! Aktor na swoim profilu na Facebooku pokazał zaproszenie ślubne i zaprosił swoich fanów na uroczystość, która odbędzie się już pod koniec tego roku. Najbardziej zaskakuje jednak miejsce ceremonii... 

Jacek Borkowski od kilku tygodni związany jest z Pauliną Koziejowską (36 l.). Para coraz częściej opowiada o łączącym ich uczuciu, pojawiają się także plany ślubne. Zanim jednak para stanie na ślubnym kobiercu, Borkowskiego czeka ślub w "Klanie"! Aktor na swoim profilu na Facebooku ogłosił, że grany przez niego bohater - Piotr Rafalski już 28 grudnia ożeni się z Beatą Borecką (Magdalena Wójcik, 49 l.). Aktor pokazał zaproszenie oraz zdradził, że uroczystość będzie miała miejsce w restauracji Rosso.

Przypominamy, że w serialu "Klan" to właśnie Piotr Rafalski był wielką miłością Beaty. Para ma syna Jaśka, który urodził się w jednym z pierwszych sezonów serialu. Wygląda na to, że po wielu zawirowaniach, narzeczeni znowu kochają się jak kiedyś. Dla samego Borkowskiego może to być dobre przypomnienie przed prawdziwym ślubem.