Jakimowicz dostał pracę w "Pytaniu na śniadanie"! To dzięki Macierewiczowi?

2019-11-18 13:39 dav
Jarosław Jakimowicz
Autor: AKPA

Jarosław Jakimowicz (50 l.) dołączył do prowadzących cykl „Pytanie na śniadanie extra” w TVP2! Aktor po raz pierwszy w nowej roli pojawił się w poniedziałek 18 listopada 2019 roku. Na Twitterze rozgrzała dyskusja w której nie brakuje głosów, że nową posadę zawdzięcza on spotkaniu z Antonim Macierewiczem (71 l.).

Jarosław Jakimowicz od kilku miesięcy pojawia się jako gość w programie Michała Rachonia „#Jedziemy” i „#Jedziemydalej”. To właśnie tam doszło do niespodziewanej sytuacji. 

Kiedy po wywiadzie Antoni Macierewicz wychodził ze studia, Jakimowicz podbiegł do niego. - Ja mam 50 lat. Dziękuję za te 50 lat walki o niepodległość, dziękuję za kraj, w którym żyję. W imieniu moich dzieci, Polaków, wszystkich tych którzy rozumieją to i inaczej rozumieją. Dziękuję bardzo. Naprawdę jestem dumny i zaszczycony - powiedział, ściskając dłoń byłego ministra.

Sytuacja zaskoczyła wszystkich, łącznie z prowadzącym.  - To jest program „#Jedziemy”, na żywo, szanowni państwo - skomentował Michał Rachoń.

Dwa tygodnie po tych wydarzeniach Jarosław Jakimowicz dołączył do ekipy porannego programu "Pytanie na śniadanie extra". Nie brakuje głosów, że sytuacja z Macierewiczem mogła mieć na to wpływ.

Najnowsze