Joanna Opozda o drugiej miłosnej szansie dla Antka Królikowskiego. Teraz są szczęśliwi?

2021-04-19 11:50 Magdalena Guss-Gasińska
Joanna Opozda, Antek Królikowski
Autor: Instagram Joanna Opozda, Antek Królikowski

Wszyscy mają nadzieję, że Joanna Opozda (33 l.) i Antek Królikowski (32 l.) do siebie wrócą. Aktorka w końcu zabrała głos w tej sprawie. Sprawdź, czy możemy szykować się na ślub roku!

O romansach Antka wciąż jest głośno, aktor lubi dobrze się bawić, a swoim życiem chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Gdy jednak w zeszłym roku zaczął się spotykać z Joanną Opozdą, wszyscy mieli nadzieję, że tym razem nowy związek Królikowskiego będzie tym poważniejszym, a może nawet zdecyduje się na zaręczyny.

Para co chwilę chwaliła się wspólnymi zdjęciami i wyglądała na naprawdę szczęśliwą. Tymczasem media obiegła informacja o ich rozstaniu, a Joanna wrzuciła do sieci oświadczenie, które nie pozostawiało złudzeń, że ta miłość przechodzi już do przeszłości.

"W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku", napisała kilka miesięcy temu.

ZOBACZ: Antek Królikowski ostrzega swoje fanki, bo… Opozda szaleje z zazdrości!

Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Opozda nie jest już taka chętna do dzielenia się swoim prywatnym życiem. Nie cichną jednak plotki, że Joasia i Antek postanowili dać sobie drugą szansę. Z tą różnicą, że nie zamierzają się tym chwalić całemu światu. Aktorka w tym temacie pozostaje bardzo tajemnicza.

- Wiem, że niektórzy nie mają problemu z opowiadaniem w mediach o swoich związkach, chorobach, problemach rodzinnych itd., ale ja tak nie potrafię. Wręcz nie rozumiem takich zachowań. Po prostu nie czuję potrzeby dzielenia się wszystkim ze wszystkimi - powiedziała aktorka, gdy ostatnio tygodnik Twoje Imperium zadał jej pytanie o jej życie prywatne.

- Uczę się na swoich błędach. Dzisiaj wiem, że pewne sprawy lepiej zatrzymać dla siebie - dodała.

Oczywiście pojawiła się również kwestia jej związku z Królikowskim i czy znowu się spotykają.

- Sądząc po moich wcześniejszych odpowiedziach, łatwo się domyślić, że nie odpowiem na to pytanie - odpowiedziała tajemniczo Opozda.

Na pewno czas pokaże, czy para da sobie szansę na miłość. Tymbardziej, że Asia zdaje sobie sprawę, że ideał mężczyzny nie istnieje i nie można mieć wygórowanych oczekiwań.

- Każdy ma wady. Nie oczekujmy zatem od partnerów, że będą idealni -dodała.

ZOBACZ: To, co dzieje się z Julią Wróblewską będzie wstrząsem dla wszystkich. Nie jest dobrze

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego na Powązkach Wojskowych | Niezapomniani
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze