Tak Julia Wieniawa ćwiczy kręgosłup i pupę! Do czego jeszcze zachęca? ZDJĘCIA

2020-03-26 6:09
Julia Wieniawa ćwiczy pupę
Autor: Instagram Julia Wieniawa ćwiczy pupę

Przymusowa kwarantanna społeczna nie oznacza, że w swoich domach możemy się lenić. Julia Wieniawa (21 l.) na pewno nie zamierza! Młoda gwiazda codziennie ćwiczy - rozciąga kręgosłup i ujędrnia pośladki. Do aktywności zachęca też wszystkich czytelników "Super Expressu". - Zawsze każdy ma wymówkę, że nie ma czasu na ćwiczenia, a teraz mamy idealny moment, by skupić się na swoim zdrowiu - apeluje Julia. Zobaczcie, jak ona to robi.

- Siedzenie w domu wcale nie musi oznaczać tylko leżenia na kanapie i oglądania TV. To idealny moment, żeby skupić się na swoim zdrowiu. Zawsze każdy ma wymówkę, że nie ma czasu na ćwiczenia i siłownię. Dlatego wykorzystajmy ten czas na rozwój nie tylko intelektualny (czytanie książek), ale i fizyczny - mówi Julia Wieniawa w rozmowie z "Super Expressem".

Ona sama chętnie rozkłada matę na podłodze w swoim mieszkaniu i rozciąga się. Wykonuje też szereg ćwiczeń zaleconych jej przez trenera, które wzmacniają mięśnie brzucha, ale przede wszystkim podnoszą i ujędrniają pośladki. Naszym czytelnikom Julia poleca jogę.

- Zachęcam do uprawiania jogi, ponieważ daje nam ona ogromny spokój wewnętrzny, a przy okazji jest dobra na kręgosłup i świetnie rozciąga mięśnie. Jest to również sposób na odreagowanie stresu. Naprawdę polecam! - zachęca.

Julia Wieniawa poleca: co oglądać na kwarantannie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE