Katarzynę Skrzynecką dopadł efekt jo-jo. Gwiazda sporo przytyła. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda [ZDJĘCIA]

2021-02-23 8:00 nr
Katarzyna Skrzynecka przytyła
Autor: Akpa/Instagram Katarzyna Skrzynecka przytyła

Katarzyna Skrzynecka (51 l.) długo walczyła o wymarzoną figurę. Przed pandemią schudła 16 kg i mogła chwalić się talią osy. Kosztowało ją to wiele wyrzeczeń. Niestety, wszystko na marne. Kilogramy wróciły jak bumerang. Teraz wydaje się, że Skrzynka waży więcej niż przed odchudzaniem.

Dwa lata temu Katarzyna Skrzynecka weszła na wagę i przeraziła się. Nieregularny tryb życia, częste wyjazdy ze spektaklami spowodowały, że zaczęła tyć.

– „Niepostrzeżenie” wpadał jakiś nadprogramowy kilogram to tu, to tam. Aż zsumowało się kilkanaście. W końcu uznałam, że pora wziąć się za siebie i spróbować wrócić do rozmiaru 38 – powiedziała aktorka w 2019 r. i ostro wzięła się do roboty.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek chce zmniejszyć biust! Wydało się, ile operacji miała. Będziecie w szoku, co wyznała [ZDJĘCIA]

Kasia Skrzynecka postawiła na wegański detoks. Odrzuciła mięso i ryby. Przestała jeść też produkty z mąki, kasze, ryż. Z owoców wybierała grejpfruty i ananasy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Na wakacjach w Grecji w sierpniu 2019 r. miała już talię osy. Katarzyna Skrzynecka schudła wtedy aż 16 kg. Ale jej marzeniem było dojść do 20 kg na minusie.

NIE PRZEGAP: Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Smutny widok. Rodzina jest bezradna

Niestety, marzenia gwiazdy się nie spełniły. Gdy w tym roku dawno niewidziana aktorka wystąpiła w teatrze Buffo i pojawiła się na planie „Twoja twarz brzmi znajomo”, okazało się, że nie tylko wróciła do dawnej wagi, ale prawdopodobnie nabrała też dodatkowych kilogramów. Kasię Skrzynecką dopadł okrutny efekt jo-jo. Ale ona w każdym rozmiarze jest piękna! 

Najnowsze zdjęcia aktorki w naszej galerii:

Najnowsze