Kasia Tusk pracuje w... kawiarni! I zarabia 50 tys. złotych!

2014-04-16 10:55

Kasia Tusk zarabia na tym, co kocha najbardziej. Nie, nie jest baristką, ale codziennie spędza 6 godzin w kawiarni, gdzie redaguje swojego bloga. Podczas gdy rówieśnicy Kasi wylewają siodme poty zdobywając doświadczenie zawodowe, córka premiera popija kawę i odpowiada na komentarze fanek.

Jak podaje "Newsweek", Kasia Tusk może zarobić na swoim blogu nawet 50 tys. miesięcznie! Tuskówna przyjeżdża do "pracy" własnym samochodem, po czym wyciąga laptopa, zamawia kawę i w towarzystwie przyjaciółki redaguje swojego bloga "Make life easier".

Brak doświadczenia zawodowego, konieczność finansowego wsparcia od rodziców, brak perspektyw na rynku pracy... wszystkie te rzeczy są obce córce premiera.

Młodzi Polacy walczą z bezrobociem, tymczasem największym problemem Kasi wydaje się wybór modowej stylizacji na kolejny, "pracowity" dzień w kawiarni. Pozazdrościć!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE