Fani zarzucają jej brak stylu. Katarzyna Skrzynecka sprzedaje swoje buty! Znamy rozmiar i cenę [GALERIA]

2021-02-22 12:48 wp
Katarzyna Skrzynecka sprzedaje buty! Znamy rozmiar i cenę
Autor: Marek Kudelski/Super Express Katarzyna Skrzynecka sprzedaje buty! Znamy rozmiar i cenę

Katarzyna Skrzynecka to gwiazda uwielbiana przez widzów kultowych programów. Regularnie pojawia się na ekranie jako jurorka w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", czy aktorka w serialach "Na dobre i na złe", "Bulionerzy", "Na Wspólnej". Skrzynecka zawsze wygląda świetnie i dba o każdy szczegół stylizacji, mimo to, fani zarzucili jej brak stylu. Gwiazda postanowiła, że sprzeda swoje buty! Znamy ich rozmiar i cenę, będziecie w szoku!

Katarzyna Skrzynecka postanowiła zrobić wyprzedaż szafy. Gwiazda sprzedaje swoje buty! Znamy rozmiar i cenę nietypowych szpilek jurorki TTBZ. Przez lata, w jej garderobie uzbierało się mnóstwo stylizacji. Wszystko za sprawą pracy w telewizji, gdzie wygląd i każdy jego szczegół ma ogromne znaczenie!

Skrzynecka postanowiła podzielić się z fanami aukcją, na której mogą nabyć jej buty: - Tym razem kolejne nowiutkie, szykowne szpilki, spośród moich stylizacji telewizyjnych trafiły do Atelier tv.kostium.stylizacje. Mogą trafić do którejś z Was, Miłe Panie - czytamy. Wspomniane Atelier to profil na platformie Vinted przeznaczonej do sprzedaży używanych ubrań. Prowadzi go "stylistka w programach telewizyjnych oraz w teatrze".

Katarzyna Skrzynecka sprzedaje swoje buty! Znamy rozmiar i cenę

Do kolekcji tajemniczej "stylistki" trafiły właśnie buty Katarzyny Skrzyneckiej! Znamy ich ceny i rozmiar! Okazuje się, że gwiazda nie zawsze stawia na drogie kreacje od projektantów: - Czasem pytają Panie o niektóre kreacje w programach telewizyjnych. Nie otagowuję marek odzieży na moim Profilu - zwróciła uwagę jurorka z show Polsatu.

ZOBACZ: Musicie to zobaczyć! Gąsowski pokazał nową dziewczynę. Jej ciało powala, to prawdziwa piękność!

Na aukcji znajdziemy obuwie z Aldo, River Island czy Basilia. Skrzynecka nosi rozmiar 39. Wszyscy zainteresowani zakupem znajdą ceny butów w naszej galerii! Uwaga, nie wszystkim przypadną do gustu. Fani, zarzucili Skrzyneckiej m.in. brak stylu pisząc o wystawionych kreacjach:

"To już było", "Domyślam się,że rozmiar tych butów to nie jest 35. Ja buty dla siebie muszę kupować na stoisku dla dzieci", "Jest tak piękna i sexi że nie zrobię z niej osłon na abażury lamp w sypialni tylko ona sama na manekinie będzie dekoracją". 

Sami zobaczcie i poznajcie ceny butów Katarzyny Skrzyneckiej! Szczegóły w galerii poniżej.

SPRAWDŹ: Rubik ma problemy finansowe, kończą mu się oszczędności. Za co utrzyma rodzinę?! Internauci sypią miażdżącymi radami

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - widowiskowy spot nowych odcinków!
Najnowsze