Kim jest Magda Steczkowska - siostra Justyny Steczkowskiej?

2020-06-30 23:57 rr
Kim jest Magda Steczkowska - siostra Justyny Steczkowskiej?
Autor: Akpa Kim jest Magda Steczkowska - siostra Justyny Steczkowskiej?

Kim jest Magda Steczkowska (45 l.)? Wokalistka od lat próbuje swoich sił w polskim show-biznesie. Można ją było oglądać w kilku programach rozrywkowych, a prywatnie jest młodszą siostrą Justyny Steczkowskiej (48 l.).

Magda Steczkowska jest szóstym z dziewięciorga dzieci Danuty i Stanisława Steczkowskich, a także młodszą siostrą piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Jej mężem jest Piotr Królik, z którym doczekała się trzech córek: Zosi (18 l.), Michalinki (11 l.) i Antosi (9 l.).

Magda Steczkowska - kariera

Magda Steczkowska przez 12 lat uczyła się w szkołach muzycznych. Karierę altowiolistki zakończyła z powodu totalnej niechęci do dalszych, żmudnych ćwiczeń. Jak to w życiu często bywa, przypadek zrządził, że została członkiem zespołu Maryli Rodowicz. Rola chórzystki tak ogromnie ją zafascynowała, że konsekwentnie odrzucała propozycje kariery solowej i postanowiła zostać mistrzynią drugiego planu (jak określiła ją Elżbieta Zapendowska). W tym okresie nagrała ponad 50 płyt z czołowymi artystami polskiej sceny, towarzysząc im również na licznych koncertach.

Po latach jednak, za namową swego męża Piotra Królika (Brathanki), postanowiła stanąć na czele grupy Indigo, z którą w 2003 roku nagrała płytę "Ultrakolor", a następnie "Cuda" oraz wydaną w lutym 2012 roku płytę "Pełnia". W 2016 roku wydała pierwszą płytę solową "...nie na zawsze", a w 2018 kolejną "SeriaLove".

Magda Steczkowska wystąpiła w dwóch programach rozrywkowych - "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz w parze z mężem w "Ameryka Express".

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Joanna Przetakiewicz szczerze o relacjach z Kayah. Padły mocne słowa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze