Konflikt Steni i Wiesi z "Sanatorium miłości". Poszło o mężczyznę

2020-04-06 13:30 rr
Konflikt Steni i Wiesi z Sanatorium miłości. Poszło o mężczyznę
Autor: Akpa Konflikt Steni i Wiesi z "Sanatorium miłości". Poszło o mężczyznę

W "Sanatorium miłości" Stenia i Wiesia dzieliły pokój. Panie spędziły ze sobą cztery tygodnie, jednak nie zostały przyjaciółkami. Czarnowłosa kuracjuszka przyznała, że ma żal do swojej współlokatorki.

Wiesia od początku wnikliwie przyglądała się relacji Steni i Władysława. W rozmowie z pozostałymi kuracjuszami mówiła, iż wątpili w szczerość ich uczucia i zastanawiała się, czy to co pokazują na antenie jest prawdziwe... Niejednokrotnie podczas rozmów w pokoju prowokowała swoją współlokatorkę do zwierzeń i nieco z niej żartowała, kiedy ta zapewniała, że nigdy nie rozstanie się z Władkiem. - Twardo stąpam po ziemi (...) Młody człowiek na pierwszy rzut oka może się zakochać, ale w naszym wieku to jest już rozwaga i w taką miłość, że w cztery tygodnie ktoś się zakocha, to ja nie wierzę i nie wierzyłam. Teraz cokolwiek mogę powiedzieć o każdym z nas. Tam, jak taka jedna para się utworzyła, to ja mówiłam, że wy to durnie, bo z tego i tak nic nie będzie. Mówiłam to, bo jestem taka bezpośrednia i nie myliłam się. Miałam rację, zresztą we wszystkim miałam rację, bo jestem dobrym obserwatorem - powiedziała kuracjuszka o związku Steni i Władka w rozmowie z Plejadą.

"Sanatorium miłości": Zerwane ZARĘCZYNY! Poszło o alkohol. "Czułam się PONIŻONA" [EKSKLUZYWNY WYWIAD]

Stenia ma jednak ogromny żal do swojej współlokatorki. Twierdzi, że jej postawa sprawiła, że ona chętniej zaangażowała się w relację z Władkiem. - Myślę, że niestety miała w tym swój udział Wiesia, moja lokatorka z pokoju. To ona wciąż powtarzała: amorozo, amorozo i nakręcała nas oboje. Naprawdę mogłaby się czasem ugryźć w język, albo sama zając się Władkiem.  

Ryszard Czarnecki: Przeprowadzenie wyborów powinno zależeć od ministra zdrowia (Super Raport)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.