Kontynuacja filmu "Znachor" nareszcie dostępna! Gdzie obejrzeć "Wnyki"?

2020-04-08 14:39 dav
Znachor”
Autor: YouTube "Znachor”

Kultowy "Znachor" doczekał się swojej kontynuacji. Film "Wnyki" do tej pory nie został jeszcze pokazany przez żadną ze stacji telewizyjnych. Na szczęście twórcy przygotowali dla widzów niespodziankę. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć "Wnyki"?

"Znachor" to jeden z kultowych filmów lat 80-tych. To właśnie dzięki udziałowi w filmowej adaptacji powieści Tadeusza Dołęgi-Mostowicza Anna Dymna, grająca Marię Jolantę Wilczur, córkę tytułowego znachora (Jerzy Bińczycki +61 l.) stała się jedną z najpopularniejszych aktorek. Niestety, aktorki zabrakło w kontynuacji, która powstała w 2017 roku. Pojawili się natomiast inni aktorzy znani z oryginału - Stanisława Celińska, Bożena Dykiel oraz Artur Barciś.

Do tej pory film nie pojawił się w kinach. Na szczęście wszyscy będziemy mogli obejrzeć go na Facebooku!

"W odpowiedzi na liczne pytania i prośby o udostępnienie filmu „Wnyki”, chcielibyśmy z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych zaprosić Wszystkich Państwa na specjalny pokaz prapremierowej wersji filmu online, który odbędzie się w Niedzielę Wielkanocną" - czytamy na stronie filmu na Facebooku!

O czym są "Wnyki"?

Jak czytamy na stronie filmu: Głównym bohaterem filmu jest Jakub Pawlicki, który po latach powraca do rodzinnego miasta i zatrudnia się jako dziennikarz w lokalnej gazecie. Czeka go niełatwa konfrontacja z porzuconą przed laty rzeczywistością. Jakub odnajdzie swoją pierwszą miłość - Marysię oraz spotka szkolnego kolegę - Radka Szapielę. Okaże się jednak, że w życiu trójki przyjaciół wiele się zmieniło. Szukając materiału na pierwszy artykuł Jakub trafi do odludnego siedliska, które zamieszkuje Joanna Czyńska, wnuczka słynnego Profesora Wilczura...

Super Raport 8 IV (goście: Janusz Korwin-Mikke, Kamil Bortniczuk)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze