Kusy strój i ta PETARDA. Wideo Anny Muchy przebiło wszystko. Fani nie mogą przez to zasnąć!

2020-12-02 12:42 ksz
Anna Mucha zamieściła niewiarygodne wideo. Kusy strój i ta PETARDA. Będziecie w szoku
Autor: Instagram

Anna Mucha (40 l.) zaskoczyła fanów na Instagramie niewiarygodnym wideo. Gwiazda "M jak miłość" ubrana w seksowny strój, który odsłonił spory dekolt wypuściła w sieci prawdziwą petardę! Internauci oszaleli na ten widok. Mucha przygotowała coś na pierwszy dzień grudnia i wprowadziła świąteczną atmosferę. Zaśpiewała znany przebój i sama nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Fani wprost jej za to dziękowali! Musicie to koniecznie zobaczyć!

Anna Mucha lubi szokować, pokazywać ciało i kusić swoim seksapilem. To dla niej żaden problem, bo robi to z dystansem do siebie i dzięki temu rozbawia fanów. Tak jest i w tym przypadku. Takiej Muchy jeszcze nie widzieliście, a raczej nie słyszeliście! Gwiazda "M jak miłość" zamieściła wideo, w którym pokazała głęboki dekolt. Ale nie to zszokowało fanów. Chodzi o jej głos! Aktorka zrobiła prawdziwe show na Instagramie. Zaśpiewała świąteczny hit pt. "Last Christmas" i to była zapowiadana przez nią petarda! 

SZOK! Anna Mucha ma kolczyk w dziurce! Do tego te włosy! [FOTO]

Kusy strój i ta PETARDA. Anna Mucha nigdy wcześniej tak nie szokowała

Po wykonaniu piosenki aktorka zaczęła się śmiać z samej siebie. Zrozumiała, że przekręciła tekst. Fani również z niej zażartowali:Śpiewanie Last Christmast w 2020 to nie jest chyba najlepszy pomysł. Zobaczcie komiczną reakcję Muchy. Komentarze internautów do tego zachęcają:

- Uwielbiam ten dystans do siebie, dzięki za rozweselenie. No nie zasnę przez ten śmiech.

- Jesteś cudownie i zdrowo szalona.

- Dobre! W pewnym momencie zgłupiałem, bo melodia pasowała tylko słowa jakieś dziwne, ale wyjaśniło się gdy wysłuchałem do końca!!!! Brawo.

ZOBACZ TEŻ: Julia Wróblewska dodała wyzywające zdjęcie. Fan pyta o jej kolana. Mocna riposta aktorki!

Takie wykształcenie ma Barbara Kurdej-Szatan
Najnowsze