M jak miłość. Dramat Teresy Lipowskiej i innych gwiazd. Nie wrócą na plan nowego sezonu przez epidemię koronawirusa

2020-04-08 15:16 jkk
M jak miłość, odc. 1451. Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1451. Barbara (Teresa Lipowska)

W "M jak miłość" wielki dramaty Teresy Lipowskiej i innych gwiazd! Dlaczego? Serialowa Barbara Mostowiak zdradziła, że bohaterowie serialu nie wrócą na plan przez koronawirusa! Wygląda na to, że wielka radość ze ślubów, smutek pogrzebów i dramaty Mostowiaków i Chodakowskich będziemy przeżywać w niewiadomej przyszłości... Koronawirus powstrzymał powrót na plan gotowych do pracy gwiazd "M jak miłość", nie wiadomo zatem, kiedy widzowie zobaczą to, co przygotowali dla nich scenarzyści w nowych odcinkach!

"M jak miłość". Gwiazdy nie wrócą na plan przez koronawirusa! Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Niestety, nie wiadomo kiedy widzowie "M jak miłośc" będą mogli cieszyć się kolejna odsłoną serialu. Z powodu koronawirusa władze TVP zdecydowały się także zakończyć wcześniej, niż planowali sezon obecny! Co się dzieje na planie "M jak miłość"? 

- Najważniejsze w tej sytuacji jest to, że należy siedzieć w domu - mówi w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" Teresa Lipowska, odtwórczyni roli Barbary Mostowiak. - Mieliśmy wrócić na plan "M jak miłość" 17 kwietnia, ale na pewno te plany zostaną zmienione - zdradza kulisy kręcenia serialu Lipowska. 

Skoro Barbara Mostowiak nie wraca na plan, to na pewno cierpią też z tego powodu pozostałe gwiazdy "M jak miłość'. Na razie odtwórcy serialowych bohaterów radzą sobie byciem ze sobą, gotowaniem, sportem w domu i zmianą wyglądu, ale jak długo dadzą radę?

Przerwa w planach zdjęciowych i wcześniejsze zakończenie "M jak miłość" może oznaczać tylko jedno: nie wiadomo, kiedy zobaczymy nowe odcinki serialu! Koniec aktualnego sezonu zostanie wyemitowany wcześniej niż przed wakacjami...

Lipowska, niczym serialowa Barabara stara się jednak uspokoić widzów i młodsze gwiazdy "M jak miłość": - Teraz jednak święta są pretekstem do głębszej refleksji. Musimy to przetrwać - mówi w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". 

Największa gwiazda "M jak miłość" życzy przy tym widzom serialu: - Otwarcia się na to, co byśmy chcieli zrobić dla kogoś. Większej uwagi na drugiego. A przede wszystkim zdrowia i przestrzegania tych wszystkich zaleceń, bo tylko tym możemy sobie zagwarantować, że przyszłe świeta będą wspaniałe!

M jak miłość, odc. 1481 Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1481 Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Najnowsze