Maciej Musiał wyprowadza się do lasu! Zapłaci za niego FORTUNĘ. To wartość kilku mieszkań

2021-03-10 6:36 tumm deck
Nowa inwestycja Macieja Musiala
Autor: GRAFIKA SE Beata Rozpędska Nowa inwestycja Macieja Musiala

To był niezwykły widok. Piękne, wysokie po samo niebo sosny, a wśród nich tajemnicze miejsce otoczone drutami i czarną agrowłókniną. A tam zamyślony Maciej Musiał (26 l.). Okazuje się, że serialowy gwiazdor postanowił uciec z Warszawy i zamieszkać w lesie. Oglądał działkę nad rzeką Świder, która ma aż hektar powierzchni. Jej cena to, bagatela, milion złotych.

Choć ma zaledwie 26 lat, dorobił się ogromnych pieniędzy i mądrze je inwestuje. Maciej Musiał postanowił kupić ziemię, i to nie byle jaką. Gwiazdor „Rodzinki.pl” kilka dni temu oglądał ogromną działkę, mierzącą 9 812 mkw., która znajduje się kilka kilometrów od centrum Otwocka. Las łączy się tam z linią brzegową rzeki Świder i graniczy z rezerwatem przyrody w otwockim Mlądzu.

Właściciel działki ma zatwierdzone warunki zabudowy, co oznacza, że aktor może wyciąć większą część drzew i wybudować dom z basenem o powierzchni – uwaga!!! – 920 mkw. Na razie teren ukryty jest za ogrodzeniem z czarnej agrowłókniny i nikt niepowołany nie może się tam dostać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To ona zagra Violettę Villas! Syn gwiazdy zaakceptował wybór. To będzie prawdziwy hit!

Nad Świdrem Maciej mógłby cieszyć się ciszą, spokojem, a przede wszystkim prywatnością. Jednak działka ma świetną lokalizację i znajdują się w pobliżu nieduże sklepiki, a nawet pętla autobusowa. Właściciel przy zakupie działki w prezencie przekazuje również projekt na rezydencję dostosowany do wymiarów działki.

Jak udało nam się dowiedzieć, Musiał jak na razie nie podjął ostatecznej decyzji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tylko u nas! Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" będzie się bił. Wiemy z kim

Edyta Herbuś ma na palcu pierścionek zaręczynowy. Mówi o szczęściu, dzieciach i swoim biznesie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze