Magda Gessler chce 60 ZŁ (!) za rosół w słoiku! SKANDALICZNE ceny w nowym lokalu

2020-10-18 14:53 DECK, DAV
Magda Gessler w Kuchennych Rewolucjach. Chemia w kuchni
Autor: Instagram

Magda Gessler (67 l.) się ceni. I to jak! Restauratorka otworzyła w stolicy kolejną knajpę, w której sprzedaje ciasta oraz obiadowe dania w słoikach. Ich cena zwala z nóg! Za rosół czy pomidorową trzeba zapłacić aż 60 zł! Nawet zwykła drożdżówka z serem kosztuje aż 16 zł. Sama jednak w swoich programach piętnowała restauratorów, że oszaleli ze swoimi cenami. Jak widać, robi to na pokaz!

Rosół to podstawa polskiej kuchni. Króluje głównie na stołach, kiedy aura sprzyja przeziębieniom. Ale ci, którzy chcieliby skosztować tego przyrządzonego w restauracji Magdy Gessler, raczej obejdą się smakiem. Zwyczajnie mało kogo będzie na to stać. Restauratorka otworzyła właśnie nowy lokal w stolicy – na Wilanowie, który jest znany jako bogata dzielnica. Być może to skłoniło Magdę do wywindowania cen swoich produktów.

Zobacz także: Oni zarabiają FORTUNĘ w czasie zarazy! Mucha i Gessler biedy nie klepią. Kto jeszcze?

Za gołąbki trzeba zapłacić aż 65 zł, a za słoik rosołu lub pomidorowej aż 60 zł. Mały słoiczek samych kopytek kosztuje 20 zł, a placek drożdżowy na deser 50 zł. Zaserwowanie niedzielnego obiadu z dań od Gessler to wydatek 200 zł – w zasadzie na jedną, maks dwie osoby.

Magda Gessler chce 60 ZŁ (!) za rosół w słoiku! GIGANTYCZNE ceny w nowym lokalu
Autor: Facebook Magda Gessler chce 60 ZŁ (!) za rosół w słoiku! GIGANTYCZNE ceny w nowym lokalu

„Ceny masakra. Po co sama gada głupoty, że ma być tanio i smacznie jak u mamy. Sama sobie zaprzecza” – irytują się internauci.

Co zaskakujące, w swoich programach Gessler wielokrotnie rugała szefów restauracji, aby ci obniżyli ceny. W jednej z warszawskich restauracji, czyli u konkurencji, podczas „Kuchennych rewolucji” zarzuciła właścicielom ceny z kosmosu.

– Chyba oszaleli! W tym momencie trochę przesadziliście. Ta cena jest, nie wiem, z sufitu. Czekam na tańszą kartę – stwierdziła restauratorka i od razu kazała obniżyć stawki za dania o połowę.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Nieudane "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler wyrzucona z lokalu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze