Magda Gessler się odchudza?! Kopara opada na widok tego, co je!

2021-04-21 21:29 Wiktoria Policha
Kuchenne Rewolucje, TVN, Magda Gessler
Autor: Instagram/Kuchenne Rewolucje TVN Kuchenne Rewolucje, TVN, Magda Gessler

Magda Gessler to restauratorka, która połączyła pracę w kuchni z telewizyjną karierą. "Kuchenne rewolucje" czy "MasterChef" to nieliczne produkcje, w których brała udział. Jedno jest pewne! Magda Gessler jest bardzo zapracowaną kobietą. Życie w ciągłym biegu wcale nie pomaga jej w zdrowym odżywianiu, mimo, że to właśnie kuchnia jest jej drugim domem. Gwiazda TVN pokazała, co je w przerwach między zdjęciami. Czyżby Magda Gessler się odchudzała? Kopara opada na widok tego, co je! Sami zobaczcie!

Magda Gessler pokazuje swoje życie głównie na Instagramie. To tam kontaktuje się z fanami, których ma mnóstwo! Codziennie komentują jej posty i komplementują wielką gwiazdę TVN. Restauratorka uwielbia ich zaskakiwać, dlatego codziennie wymyśla nowości, którymi może poprawić humor swoim obserwatorom. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" zdecydowała, że dziś zaprezentuje im jeden ze swoich posiłków. Jest zabiegana i w ciągłej drodze, dlatego ważne jest, by dbała o odpowiednie posiłki. To zapewni jej siłę i energię na wyczerpującą pracę, o czym poinformowała fanów: "Ja chcę zjeść sałatę, a nie lakier [do włosów]! Przed produkcją jem sałatę! Dlatego, że to jest zdrowe jedzenie i żeby mnie nie kusiły różne fast foody i żeby mnie nie kusiło to czego nie powinnam jeść. No i żebym nie była głodna! Właśnie ktoś dzwoni, bo się upominają żebym już była na planie, a ja zjem...  Besos!" - podsumowała Magda Gessler. Sami zobaczcie, kopara opada! Wielka porcja pysznej zieleninki, co wy na to?

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze