W takich warunkach mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Daleko im do luksusów, dotarliśmy do zdjęć [GALERIA]

2021-03-03 18:57 sylwiab
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Autor: AKPA Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska (57 l.) niechętnie chwali się zdjęciami ze swojego mieszkania. Kilka razy zrobiła jednak wyjątek, dzięki czemu mogliśmy podejrzeć, w jakich warunkach mieszka aktorka. Razem z mężem Pawłem Królikowskim (†58 l.) odnaleźli swój azyl w podwarszawskim Zalesiu. I choć zdecydowanie daleko mu do pałaców, którymi chwalą się inne polskie gwiazdy, to sprawia wrażenie przytulnego i bardzo rodzinnego miejsca.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski doczekali się pięciorga dzieci. Dwoje z nich jest doskonale znane widzom - Antek i Julia poszli w ślady słynnych rodziców i są aktorami. Liczna rodzina odnalazła spokój w średniej wielkości, dwupoziomowym, białym domu z elementami brązu. Zdecydowanie jego największym atutem jest duży ogród i nieziemski widok z okien na sosny i zielony las. 

NIE PRZEGAP: Jest grubo! Żonie Wiśniewskiego puściły hamulce i publicznie wdała się w awanturę, poleciały bluzgi! Mamy zdjęcie!

Tak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Mamy zdjęcia!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z mężem wielokrotnie podkreślali, że uwielbiają obcować z naturą. Ich leśny domek urządzony jest w sielskim, wiejskim stylu. Na podłogach, a także na niektórych ścianach dominuje drewno. Rodzina najbardziej lubi przesiadywać w salonie, w którym znajduje się kominek, pianino do wspólnego muzykowania i całkiem długi stół.

NIE PRZEGAP: Wnuczka Stalina twierdzi, że ma kontakt z zaświatami! Zmarły dziadek powiedział jej, kiedy wybuchnie III Wojna Światowa!

Ostatnio Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała także swoją kuchnię. Szczególną uwagę zwracają płytki na ścianach w ciemnym, dość nietypowym kolorze. 

I choć domowi Królikowskich daleko do pałaców, którymi chwalą się inne polskie gwiazdy, to sprawia wrażenie wyjątkowo rodzinnego i ciepłego miejsca. Przekonajcie się sami w galerii zdjęć niżej!

NIE PRZEGAP: Jest pilne ostrzeżenie GIS ws. mięsa z Lidla i Biedronki! Natychmiast wyrzućcie je do śmieci, spożycie może być niebezpieczne!

NIE PRZEGAP: Pieniądze Karola Strasburgera przepadły! Przez lata płacił za wszystko, mówi o byciu "frajerem", teraz jego emerytura nie starczy mu na życie!

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego na Powązkach Wojskowych | Niezapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze