Małgorzata Socha zdjęła spodnie i... Co za widok! Gwiazda "Przyjaciółek" poczuła już lato

2021-05-15 5:00 dav
Małgorzata Socha przyszła w garniturze wyszła w sukience
Autor: papara18 Małgorzata Socha przyszła w garniturze wyszła w sukience

Lato zbliża się wielkimi krokami. To oznacza jedno – trzeba odświeżyć garderobę i przygotować ubrania na upalne dni. Małgorzata Socha (41 l.) wyskoczyła więc do butiku swojego ulubionego projektanta. Jakie było nasze zdziwienie, kiedy opuściła lokal… Co miała na sobie gwiazda "Przyjaciółek"? Będziecie w szoku!

Małgorzata Socha kocha modę jak żadna inna polska gwiazda. Na ciuszki nie żałuje pieniędzy. Nie bez przyczyny okrzykniętą ją nawet ikoną stylu. Wiele Polek chciałoby się ubierać jak ona. Niedawno gwiazda seriali "Na Wspólnej" czy "Przyjaciółki" założyła sweterek w cenie auta!

Małgorzata Socha ma sweterek w cenie samochodu! Szokująca stylizacja aktorki. Musicie to zobaczyć [ZDJĘCIE]

Ostatnio Małgosia przyjechała do stolicy ze swojej podwarszawskiej wsi w pięknym garniturku. Była ubrana w beżową marynarkę i spodnie do kompletu. Najwyraźniej stwierdziła, że jest jej za gorąco – słupki rtęci pokazywały ponad 25 st. C – więc skoczyła na szybkie zakupy. Wybrała ulubionego projektanta i sukienkę spod jego igły w cętki pantery za blisko 1200 zł. I już w niej została. Garnitur spakowała do torby. Weszła w spodniach, wyszła w sukience. Z pewnością w takiej wersji było jej zdecydowanie wygodniej i chłodniej.

Ile Małgorzata Socha zarobiła w czasie pandemii? 

Małgorzata Socha od lat jest jedną z najlepiej zarabiających polskich aktorek. Nie tylko gra w trzech serialach, ale reklamuje wiele produktów. W tym roku promuje m.in. salony meblowe, biżuterię. Zarabia także na Instagramie.

Małgorzata Socha o pracy na planie serialu w czasie pandemii
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze