Szok! Manowska schudła na diecie sanatoryjnej

2019-01-11 14:04 INO
Marta Manowska
Autor: AKPA Marta Manowska

Marta Manowska (35 l.) wygląda kwitnąco. Prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" opowiedziała o swojej przemianie. W zrzuceniu kilku kilogramów dziennikarce pomógł m.in. wikt sanatoryjny.

Marta Manowska jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Sławę przyniosła jej rola prowadzącej najpopularniejszego programu w TVP, czyli "Rolnik szuka żony". Dziennikarka i aktorka w ostatnich latach przeszła sporą metamorfozę. Przemalowała włosy na blond, zrzuciła kilka kilogramów i zaczęła zwracać większą uwagę na swoje stylizacje.

W ostatnich tygodniach Marta Manowska jeszcze bardziej schudła. Czemu zawdzięcza swoją metamorfozę? Okazuje się, że duży wpływ na jej obecny wizerunek miał program "Sanatorium miłości". - Ja dbam o zdrowie. Zacznijmy od diety. Miłość bardzo pomaga, natomiast o zdrowie dbam na takiej zasadzie, że jestem wegetarianką od kilku lat, odżywiam się zdrowo. Staram się ruszać. Było bardzo dużo pracy teraz, więc praca też. Zresztą byłam na wikcie sanatoryjnym, na diecie wegetariańskiej, więc może to też tego efekty. A tak na serio, dobrze mi i się cieszę z tego ubytku.

Najnowsze