Marta Manowska wzięła ŚLUB? Czy to DOWÓD?

2020-07-04 9:45 zw
Marta Manowska
Autor: wbf

Czyżby uwielbiana przez widzów prowadząca programu "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" była już po ślubie?! Zdjęcie, które Marta Manowska zamieściła na Instagramie, wywołało wielkie zamieszanie. Jeden szczegół może wskazywac na to, że Marta Manowska ma nam do przekazania radosną nowinę!

Czyżby Marta Manowska stanęła na ślubnym kobiercu? Niczym rolnik, który długo szukał żony, w końcu być może i ona odnalazła swoją drugą połowę na dobre i na złe, by wypowiedzieć sakrametalne "Tak!". Zdjęcie, które uwielbiana przez widzów prowadząca programu "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" zamieściła na Instagramie, wywołało wielkie zamieszanie i prawdziwą burzę wśród fanów gwiazdy.

Cóż przedstawia to fascynujące zdjęcie? Otóż Marta Manowska zdaje się mieć na palcu ni mniej ni więcej, tylko ślubną obrączkę. Czyż to przypadek, że układa rękę na swoim zdjęciu tak, byśmy wszyscy ujrzeli tajemniczy pierścionek? Pozostaje tylko życzyć telewizyjnej gwieździe szczęścia w miłości, której wcześniej pomagała szukać Polakom.

Stenia i Władek z "Sanatorium miłości" - ta miłość skończyła się szybko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze