Marta Manowska w bikini. Prowadząca Rolnik Szuka Żony na wakacjach

2016-08-18 12:02

Rolnik szuka żony 3 już niedługo zadebiutuje na antenie TVP 1. Po wielu tygodniach zdjęć do programu, prowadząca Marta Manowska postanowiła zrobić sobie urlop. I to nie byle jaki! Gwiazda pojechała do słonecznej Toskanii, gdzie mogła pluskać się w lazurowym morzu! Zobacz jej fotki w bikini!

Na 3. edycję programu Rolnik szuka żony czeka bardzo wielu widzów. Show cieszy się niesłabnącą popularnością. Po długich i mozolnych tygodniach na planie zdjęciowym, przyszedł czas na relaks. Przynajmniej dla części ekipy. Marta Manowska postanowiła odpocząć po pracy i udała się na wakacje do najpiękniejszej części Włoch, czyli do Toskanii.

#so #happy #so #white #quiecodiorcia #tuscany #trip

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marta Manowska (@martamanowska) 16 Sie, 2016 o 5:46 PDT

#montepulciano #droga #do #raju

Film zamieszczony przez użytkownika Marta Manowska (@martamanowska) 14 Sie, 2016 o 11:16 PDT

Prowadząca pochwaliła się fotkami z urlopu na Instagramie. Możemy podziwiać wraz z nią niesamowitą architekturę środkowej Italii, piękną przyrodę, a nawet podejrzeć Manowską w skąpym bikini! Gwiazda TVP skorzystała z okazji i pluskała się w pięknym, lazurowym morzu.

#blue #day #old #ages #new #feelings

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marta Manowska (@martamanowska) 12 Sie, 2016 o 1:59 PDT

Zazdrościcie?

Zobacz: Kuba Wojewódzki KPI z programu Rolnik szuka żony! Obraził polskość?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE