Marta z Rolnik szuka żony nie wiedziała, że może być poważnie chora. Niepokojący objaw na dłoniach

Rolnik szuka żony. Marta Paszkin ma objawy poważnej choroby
Autor: Instagram Rolnik szuka żony. Marta Paszkin ma objawy poważnej choroby

Marta Paszkin to uczestniczka show TVP "Rolnik szuka żony". Kobieta była kandydatką na żonę farmera Pawła. Parze udało się stworzyć związek. Przed nimi ślubne plany! Marta i Paweł są największymi gwiazdami 7. edycji programu, po jego zakończeniu wystąpili w TVP2 w "Dance Dance Dance". Marta jest bardzo aktywna na Instagramie. Podzieliła się z obserwatorami niepokojącymi plamami na dłoniach. Internauci szybko zareagowali i poradzili Marcie zrobienie szczegółowych badań. To może być początek strasznej choroby!

Marta Paszkin jest w parze z Pawłem Bodziannym. Poznali się w "Rolnik szuka żony" i postanowili stworzyć rodzinę wraz z kilkuletnią córeczką Marty. Zakochani nie ukrywają, że planują w przyszłości ślub. Opowiedzieli o tym, jak między nimi zaiskrzyło.  Niedawno kupili swoje pierwsze wspólne mieszkanie. Niestety, widok na razie nie powala. Inwestycja jest w opłakanym stanie.  Marta Paszkin stara się regularnie komunikować ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Po udziale w show "Rolnik szuka żony" oraz "Dance Dance Dance" przybyło jej sporo fanów. Kobieta podzieliła się swoim nieszczęściem. Pokazała okropne plamy na dłoniach i wyznała, że cierpi na objaw Reynauda, czyli napadowy skurcz tętnic w obrębie kończyn, w wyniku którego palce stają się prawie białe. Internauci od razu zareagowali i poradzili Marcie wykonać szczegółowe badania. Objaw Reynauda może być początkiem wielu innych poważnych chorób.

Jutro z rana przed pracą mam morfologię w kierunku wyeliminowania chorób typu twardzina i toczeń, bo jeden wynik badań, które już miałam, jest taki trochę na granicy. Trzeba to sprawdzić - powiedziała gwiazda "Rolnika" na Instagramie i zaapelowała do fanów: - Badajcie się dziewczyny (to chyba dotyka głównie kobiet). Reumatolog wystawi odpowiednie skierowanie.

Najlepsze filmy Piotra Fronczewskiego

SPRAWDŹ: Ważna zmiana w Tańcu z gwiazdami. Widzowie będą mieli problem. Co dalej z show Polsatu?

Marta pokazała niepokojący objaw
Autor: Instagram @marta_paszkin Marta pokazała niepokojący objaw
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze