Michał Piróg ma koronawirusa, mimo, że przyjął szczepionkę. "Pech czy szczęście?"

2021-05-05 22:24 Wiktoria Policha
Michał Piróg
Autor: Akpa Michał Piróg

Michał Piróg przekazał fanom przykre informacje. Gwiazdor zachorował na koronawirusa mimo, że przyjął szczepionkę. Pierwszą dawkę otrzymał na początku kwietnia. Niestety, szczepienie na COVID-19 nie pomogło uchronić się tancerzowi przed chorobą. Postanowił, że napisze w social mediach post i zdradzi fanom, co się stało. "Pech czy szczęście?" - pyta Michał Piróg.

Nawet szczepienie nie chroni przed zachorowaniem na koronawirusa. Przekonał się o tym Michał Piróg, który na początku kwietnia przyjął pierwszą dawkę szczepionki na COVID-19. Przypomnijmy, co wtedy napisał na Instagramie: "Noc przespana spokojnie, objawów niepożądanych - brak. Daję ten post, bo wiem, jak wiele osób się obawia szczepienia, jak duży stres temu towarzyszy. Było to odczuwalne w kolejce u niektórych osób, co mnie osobiście nie dziwi". Gwiazdor twierdzi, że gdyby nie to, mógłby przechodzić chorobę jeszcze gorzej, o czym napisał na Instagramie. Jego post brzmi: "Coś mi się przyczepiło. Mimo przyjętej I dawki szczepionki dopadł mnie COVID. Pech czy szczęście??? Wolę tę wersję po szczepionce. Nie wiem jakby było bez tej pierwszej dawki... No nic. Uważajcie na siebie" - ostrzegł. Życzymy powrotu do zdrowia!

Groby aktorów "Misia". Niezapomniani. Kultowy film Barei ma już 40 lat
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze