Przełomowa decyzja syna Michała Wiśniewskiego przed narodzinami brata. Ojcu musiała opaść szczęka. "Zawsze Cię wołam, gdy..."

2020-11-29 9:17 likp
Michał Wiśniewski
Autor: AKPA Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski już wkrótce zostanie ojcem piątego dziecka. Między synem Xavierem a najmłodszą pociechą legendarnego wokalisty Ich Troje będzie aż 18 lat różnicy. Już wiadomo, że pierworodny Wiśniewskiego będzie miał brata. Tuż przed narodzinami Xavier Wiśniewski podjął przełomową życiową decyzję. Ojcu musiała opaść szczęka, gdy zobaczył to, co zrobił jego syn. Kto by się spodziewał, że Xavier zdecyduje się na taki krok?

Xavier Wiśniewski zdecydował się pójść w ślady ojca i nagrał swój pierwszy singiel. Młodego Wiśniewskiego ciągnęło do muzyki od dawna - w końcu zarówno ojciec, jak i matka, którą jest tancerka i piosenkarka Mandaryna, przekazali potomkowi muzyczne geny. Nagranie singla to już jednak poważna sprawa. Michał Wiśniewski pęka z dumy. - My Son, my pride. Bądź sobą chłopaku! LoveU - skomentował dokonanie syna wokalista Ich Troje. Co ciekawe, Xavier - inaczej niż słynny tata - nie poszedł w kierunku pop-rocka, tylko rapu. Wygląda na to, że to była dobra decyzja, bo 18-latek zbiera liczne pochwały w internecie. "Wpada w ucho i przede wszystkim szacun za dykcję", "Super hit, mam nadzieję że nie ostatni", "Ale czaaad" - zachwycali się fani młodego "Wiśni". Debiutancki singiel syna Michała Wiśniewskiego nosi tytuł "Prąd".

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa zgina gołą nogę na dziobie. Widać duuużo! Komentarz Weroniki Rosati przebija wszystko [FOTO]

Słowa śpiewane (czy jak kto woli wyrzucane) przez młodego rapera mogą szokować. "Musiałem przebyć długą drogą, tutaj w swoim życiu, w którym stałem na krawędzi, nie myśląc o swoim życiu", "Nigdy nie chciałem być, Te gwiazdy spadły na mnie, Zawsze cię wołam, gdy leżę głęboko na dnie" - tak brzmią fragmenty utworu syna Michała Wiśniewskiego. O co tu chodzi? Co autor miał na myśli? Pewnie pozostanie to jego słodką tajemnicą. 

POSŁUCHAJ UTWORU XAVIERA WIŚNIEWSKIEGO

Najnowsze