Michalina Manios z Top Model 2 - z tego chłopca wyrosła kobieta

2011-11-21 21:44 Rafał Mądry

Pochodząca z Kotlinek pod Łodzią Michalina Manios, to hermafrodyta. Dziś jest 22-letnią kobietą, ale po urodzeniu miała męskie i żeńskie narządy płciowe. - Od urodzenia miałam drobny defekt, który po prostu wymagał naprawy. To był defekt związany przede wszystkim z płcią - mówi o sobie uczestniczka programu "Top Model", której w życiu pomogli przede wszystkim rodzice.

Realizowany w wakacje program "Top Model", trafił jesienią do ramówki stacji TVN. W widowisku telewidzowie mogą zobaczyć zmagania kandydatek do tytułu kolejnej polskiej topmodelki.

Tymczasem życie uczestniczek show, upływa całkiem normalnie. Dziewczyny dawno zakończyły zdjęcia i prowadzą normalne życie z dala od kamer. Michalina, która dostała się do drugiej edycji show, obecnie jest studentką pierwszego roku skandynawistyki, na jednej z warszawskich uczelni. Od niedawna mieszka w Warszawie, na uczelni nie wzbudza wielkich kontrowersji.

Michalina odniosła sukces?

Manios w ubiegłą niedzielę, była bohaterką programu "UWAGA". W cyklu "Kulisy Sławy" opowiedziała dziennikarzom o trudnych chwilach w swoim życiu oraz o rodzicach, których niezwykle ceni. W dokumencie znalazło się także zdjęcie z dzieciństwa, gdy Michalina była jeszcze chłopcem.

Jak się okazuje, dzisiejsza modelka o androgynicznym wyglądzie, nigdy nie czuła się chłopakiem. Uważała się od zawsze za dziewczynę, dlatego dążyła do tego, by naprawdę się nią stać. Przeszła operację korekty płci, dopięła swego i odzyskała poczucie własnej wartości.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze