Milionerzy: FATALNY BŁĄD! Nie przeczytał uważnie pytania i postawił na zły wulkan

2021-06-22 19:00
Hubert Urbański - Milionerzy
Autor: x-news Hubert Urbański - Milionerzy

Uczestnicy teleturnieju "Milionerzy" chcą wygrać jak najwięcej! By to osiągnąć, muszą odpowiedzieć na dwanaście pytań o różnych poziomach trudności. Jak poradził sobie kolejny uczestnik? W 383. odcinku "Milionerów" gracz popełnił fatalny błąd! Gdyby uważnie przeczytał pytanie, mógłby dotrzeć do miliona! Jedyny czynny wulkan Europy kontynentalnej to?

W "Milionerach" pytanie często zaskakują uczestników. Przekonał się o tym kolejny gracz, który przez nieuwagę stracił szansę na grę o naprawdę duże pieniądze. Sprawdź, czy znasz poprawną odpowiedź!

Jedyny czynny wulkan Europy kontynentalnej to:

A. Etna

B. Wezuwiusz

C. Stromboli

D. Teide

Tak brzmiało pytanie za 20 tys. złotych! Uczestnik bez wahania postawił na odpowiedź A, która okazała się niepoprawna. Dlaczego? Bo Etna leży na wyspie! Pytanie dotyczyło Europy kontynentalnej, co umknęło uwadze gracza. Co za tym idzie, poprawną odpowiedzią był wariant B! Wiedzieliście?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE