Milionerzy: Nie wiedziała, co to softshell. Postawiła na błędną odpowiedź

2021-07-27 20:06
Hubert Urbański, Milionerzy TVN
Autor: AKPA Hubert Urbański, "Milionerzy" TVN

A miało być tak pięknie! Kolejna uczestniczka "Milionerów" zaryzykowała i odpadła z programu. Czy to pytanie należało do trudnych? Sprawdź, czy wygrałbyś milion w "Milionerach". Jakie elementy garderoby powstają najczęściej z materiału typu softshell?

Niektórym pomaga, kiedy poddają analizie każde pytanie. W "Milionerach" dozwolona jest każda forma radzenia sobie z pytaniem, o ile jest samodzielna. Jednak tym razem "myślenie na głos" nie pomogło. Uczestniczka strzeliła fatalnie i pożegnała się z szansą na milion złotych.

Jakie elementy garderoby powstają najczęściej z materiału typu softshell?

A. rajstopy

B. kurtki

C. krawaty

D. gorsety

Po długiej i dokładnej analizie, zawierającej rozłożenie na człony słowa "softshell", uczestniczka stwierdziła, że poprawną odpowiedzią jest wariant D - gorset. Czy była to dobra decyzja? Oczywiście, że nie! Z tego materiału szyje się kurtki.

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE