Przerażające szczegóły porodu Moniki Mrozowskiej. Szykowała się na najgorsze: "Była nawet krew do transfuzji"

2021-01-24 17:14 wp
Monika Mrozowska
Autor: wbf

Monika Mrozowska (41 l.) równo pięć dni temu została mamą czwartej pociechy. Na świat przyszedł jej synek Lucjan. Kilka dni wcześniej, aktorka wyznała, że była to ciąża podwyższonego ryzyka. Teraz dokonała przerażającego wyznania i zdradziła szczegóły porodu. Szykowała się na najgorsze: "Była nawet krew do transfuzji" - wyznała Monika Mrozowska.

Czwarte dziecko Moniki Mrozowskiej przyszło na świat 19 stycznia 2021 roku. To malutki Lucjan, który dołączył do czwórki rodzeństwa. Aktorka wychowuje już Karolinę (18 l.), Jagodę (11 l.) i Józefa (7 l.). Ich braciszek urodził się poprzez cesarskie cięcie w Instytucie Matki i Dziecka. Niestety, nie obyło się bez komplikacji. Mrozowska czwarty raz rodziła w ten sposób, dlatego była to operacja podwyższonego ryzyka. Teraz gwiazda "Rodziny zastępczej" postanowiła podzielić się z fanami szczegółami wielkiego dnia i podziękować lekarzom.

NIE PRZEGAP: Gorąca gwiazda "Na Wspólnej" nagusieńka w łóżku! Bez wstydu pokazała, co robi w samotności

"Poród odbywał się przez cc i był planowaną operacją podwyższonego ryzyka (stan po 3 cc) to chciałabym przede wszystkim podziękować tym wpisem wszystkim osobom, które przyczyniły się do szczęśliwego finału, który nastąpił we wtorek dokładnie o 8:50..." - napisała na Instagramie. Następnie wymieniła dwóch lekarzy, którzy pomogli jej przejść przez trudny czas. Najpierw opiekował się Mrozowską dr n. med. Wojciech Grabowski, a następnie dr hab. n. med. Tadeusz Issat.

SPRAWDŹ: Agata Passent nie ogląda serialu "Osiecka" o matce. Powód szokuje!

"Pięknie doprowadził mnie do końca ciąży i... razem z zespołem fantastycznych osób dokonał w moim przekonaniu, rzeczy niemożliwej... Tak poprowadził cc, że przy mocno ograniczonej możliwości pozytywnego finału (była przygotowana nawet krew do ewentualnej transfuzji) cała operacja zakończyła się z wynikiem mojej minimalnej utraty krwi  (raptem 350 ml), 10 punktów w skali Apgar dla młodego oraz... moim totalnym wzruszeniem, >rozklejeniem się< i powtarzaniem jak mantra >dziękuję, dziękuję, dziękuję<" - wyznała szczerze Monika Mrozowska.

Serdecznie gatulujemy i życzymy dużo zdrowia mamie i maluszkowi!

Stanik i majtki Edyty Herbuś rozpalają mężczyzn
Najnowsze