„Na dobre i na złe”: Koronawirus w Leśnej Górze!

2020-07-06 3:46 PAM

Okazuje się, że obecna sytuacja na świecie, który walczy z pandemią koronawirusa ma wpływ również na serialowe scenariusze. Twórcy „Na dobre i na złe” postanowili włączyć wątek epidemii do jednego z najstarszych i najpopularniejszych w Polsce seriali o lekarzach. Anna Samusionek (49 l.) uchyliła rąbka tajemnicy.

Anna Samusionek w „Na dobre i na złe” wciela się w rolę sympatycznej salowej o imieniu Lucyna. Aktorka pokazała na swoim Instagramie jak wygląda w nowym kostiumie, ujawniając przy okazji, że szpital w Leśnej Górze będzie próbował stawić czoła szalejącej epidemii.

– Pandemia odcisnęła również piętno na scenariuszach serialu „Na dobre i na złe”. Przyznam szczerze, że konieczność grania niektórych scen w akcesoriach epidemicznych (ostatecznie jesteśmy w szpitalu...), spowodowała mój jeszcze większy szacunek dla wszelkich służb i osób, które na co dzień, w tzw. "realu" muszą się z tym mierzyć. Szczególnie w tak gorący i parny dzień jak dziś. Wyrazy uznania i współczucia zarazem – napisała Samusionek.

Wyraziła tym samym swój podziw dla tych, którzy naprawdę walczą o zdrowie innych i własne, znosząc wszelkie trudy psychiczne i te związane z niewygodami noszenia środków zabezpieczających. Zwróciła też uwagę zwracając się do prawdziwych lekarzy, żebyśmy nie zapominali, że choć zwrócono nam wolność, wciąż nie jesteśmy bezpieczni.

- Mam tylko nadzieję, że ci co bili Wam brawa, szybko o tym nie zapomną, bo gdy pierwszy strach mija, tak łatwo adoptujemy się do nowej sytuacji i przestajemy doceniać poświęcenie innych... Nie jest tak? Dbajmy o siebie nawzajem, nośmy maski tam gdzie trzeba, nie narażajmy jedni drugich... W serialu "ciężko chorzy" po zagranej scenie wstają z łóżka... W życiu nie jest już tak kolorowo – zauważa gwiazda.

Zobacz też: Koronawirus zmienił "Na Wspólnej". Dykiel i Hryniewicz izolowani od reszty ekipy

Kup "Super Express" bez wychodzenia z domu. W tym celu kliknij TUTAJ

Super Raport 03.07 (Goście: Balcerowicz, Kierwiński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze