Byliśmy na planie "BrzydUli 2". Nie uwierzycie, co łączy Małgorzatę Sochę z serialową Violettą [WIDEO]

Małgorzata Socha jako Violetta Kubasińska
Autor: TVN Małgorzata Socha jako Violetta Kubasińska

Serial "BrzydUla 2" święci triumfy, a Małgorzata Socha za swoją rolę Violetty Kubasińskiej otrzymała Telekamerę 2021. W rozmowie z "Super Expressem" aktorka opowiedziała, co łączy ją ze zwariowaną bohaterką, która być może nie należy do najmądrzejszych osób, ale za to ma ogromny urok, rozbawia do łez i trudno wręcz jej nie kochać. Które teksty Violetty Małgorzata Socha zapamiętała najbardziej? Zobaczcie nasze wideo.

W "Brzyduli" Małgorzata Socha dała się poznać z zupełnie innej strony. Pokazała, że ma wielki talent do ról komediowych. Wystrojona od stóp do głów Violetta Kubasińska może nie za wiele rozumiała i przyciągała mnóstwo problemów, ale bawiła widzów do łez swoimi kultowymi już tekstami. Kontynuacja serialu po 10 latach nie mogłaby się odbyć bez Sochy! 

NIE PRZEGAP: Ale wpadka! Kasia Cichopek chciała pokazać jak ćwiczy. Nagle wszyscy zobaczyli TO! [ZDJĘCIA]

Jak dziś już wiemy, serial "BrzydUla 2" okazał się hitem, a Małgosi Sosze przyniósł Telekamerę za rolę Violetty.

Będąc na planie produkcji porozmawialiśmy z aktorką m.in. o jej postaci. Małgorzata Socha w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, jakie cechy łączą ją prywatnie z szaloną Violettą Kubasińską. 

- Powiem, czego się od niej nauczyłam. Pewności siebie, otwartości, może nawet przebojowości trochę od niej przejęłam. Ja natomiast mam nadzieję, że obdarzyłam ją swoją wrażliwością - powiedziała nam Małgorzata Socha. 

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Socha trzyma w szafie majątek! Te kwoty zwalają z nóg [ZDJĘCIA]

Nie mogliśmy też nie zapytać aktorki o najsłynniejsze teksty Violetty, które utkwiły jej w głowie. Bohaterka słynie bowiem z przekręcania słynnych powiedzeń i wymyślania własnych, prześmiesznych określeń. Zobaczcie w naszym wideo, które z nich Małgorzata Socha lubi najbardziej.

Co łączy Małgorzatę Sochę z Violettą z serialu "Brzydula"?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze