Tragiczne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje mąż Marii Czubaszek, Wojciech Karolak

2021-06-23 18:54
Wojciech Karolak i Maria Czubaszek
Autor: AKPA Wojciech Karolak i Maria Czubaszek

Do mediów dotarły właśnie tragicznie wiadomości. Wojciech Karolak, mąż Marii Czubaszek nie żyje. O jego śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował dziennikarz muzyczny, Hirek Wrona.

Wojciech Karolak był wybitnym polskim muzykiem jazzowym i kompozytorem. Prywatnie związany był z Marią Czubaszek, u boku której spędził 40 lat. Miał na swoim koncie wiele sukcesów, w 2007 roku otrzymał nawet Srebrny Medal "Zasłużonych Kulturze Gloria Artis".

Tragiczne wiadomości. Nie żyje mąż Marii Czubaszek, Wojciech Karolak

Dziś popołudniu Hirek Wrona przekazał tragiczne wiadomości o śmierci Wojciecha Karolaka.

- Wojciech Karolak usnął snem wiecznym. W spokoju i ciszy. R. I. P - przekazał dziennikarz muzyczny.

Informację o śmierci muzyka w rozmowie z PAP potwierdził saksofonista jazzowy Zbigniew Namysłowski.

- To straszna strata i to wszystko. Był świetnym muzykiem, świetnym kumplem i bardzo mądrym człowiekiem - powiedział Namysłowski o zmarłym muzyku. - Trochę jest mi trudno w tej chwili przywoływać jakieś wspomnienia, bo to jest bardzo przygnębiająca wiadomość dla mnie. I trochę nie mogę się z tym cały czas pozbierać - przyznał Namysłowski.

Mąż Marii Czubaszek miał 82 lata. Dołączył do żony, która zmarła w maju 2016 roku. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia w galerii niżej.

NIE PRZEGAP: Ona ma tylko 16 lat! Odważna metamorfoza Roksany Węgiel zwala z nóg, mamy zdjęcia!

Tak wygląda grób Katarzyny Łaniewskiej. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze