Niepokojące zachowanie Ani z "Rolnik szuka żony" w samolocie

2020-02-14 10:36 rr
Niepokojące zachowanie Ani z Rolnik szuka żony w samolocie
Autor: Instagram/asjszjn Niepokojące zachowanie Ani z "Rolnik szuka żony" w samolocie

Ania (34 l.) z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się na Intagramie, że Walentynki spędzi za granicą. W sieci zamieściła zdjęcie z przyjaciółkami. "Super Express" ustalił jednak, że kobietom towarzyszyło czterech mężczyzn, a ich zachowanie niepokoiło współpasażerów.

Anna Stelmaszczyk jest doskonale znana widzom i czytelnikom "Super Expressu" za sprawą jej związku z Jakubem Napierałą (43 l.) w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć uchodzili za idealną parę, w styczniu ogłosili rozstanie. O tym fakcie Ania poinformowała na swoim profilu instagramowym. Stwierdziła, że mimo uczucia, były rzeczy, których nie byli w stanie przeskoczyć. Fani pary z trudem zaakceptowali ich decyzję. Na kobietę spadła olbrzymia fala hejtu, jednak ona nie przejmowała się nieprzychylnymi opiniami i pokazywała w sieci tylko uśmiechnięte zdjęcia.

Na Walentynki Ania wraz z przyjaciółmi poleciała do Rzymu. Choć na profilu instagramowym widać, że towarzyszą jej przyjaciółki, to wiemy, że z kobietami było czterech mężczyzn. Ich zachowanie wprowadzało w zakłopotanie innych pasażerów. Pierwsze niepokojące zdarzenie miało miejsce już na płycie lotniska. Przyjaciółka Ani, jak donosi nasze źródło, miała palić papierosa przed wejściem na pokład, co spotkało się ze stanowczą reakcją pracowników. Służby zagroziły jej usunięciem z płyty!

Wyświetl ten post na Instagramie.
W drogę... Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Na wesoło Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@asjszjn)

Pod zdjęciami udostępnionymi przez Anię na Instagramie pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy.

- Jaka uchachana.. po "miłości " ani śladu. Czyli to taka gra, zaistnieć w tv i na Instagramie. Mnie tutaj już nie ma i nie będzie czuję fałsz i obłudę...

- Taaa, taka przykrywka niedostępnej, trudnej, stłamszonej przez życie a później nagle zmiana frontu to już jaki typ.

- Widzę że zabawiła się Pani Jakubem a i teraz swietnie sie Pani bawi. Szybko się Pani pocieszyła. Nie pasował do wizerunku. Fajne mu Pani Walentynki urządziła - pisali fani Stelmaszczyk w sieci.

Co myślicie o zachowaniu kobiety?

Najnowsze