Obciachowe zdjęcie byłej żony Wiśniewskiego. Skomentował je sam lider Ich Troje!

2021-04-20 16:36 vip
Michał Wiśniewski, Marta Mandaryna Wiśniewska
Autor: Sebastian Wolny/Super Express Michał Wiśniewski, Marta Mandaryna Wiśniewska

Marta Mandaryna Mandrykiewicz to była żona Michała Wiśniewskiego (49 l.). Lider Ich Troje mimo rozstania, wciąż utrzymuje dobre relacje z dawną ukochaną. Para ma razem dwoje dzieci, Xaviera i Fabienne. Są oczkiem w głowie szczęśliwych rodziców. Mimo, że nie są już razem, przyjaźnią się, co widać na przykład pod najnowszym zdjęciem Marty Mandrykiewicz na Instagramie. Oceniła je, jako "obciachowe". Głos w tej sprawie zabrał sam Michał Wiśniewski. Co wy na to? Sami zobaczcie!

Marta Mandaryna Mandrykiewicz zasłynęła jako tancerka, ale też wokalistka. Oprócz kilku hitów takich jak "Ev'ry Night" również jej życie prywatne zrobiło wśród fanów furorę. Muzyk ma pięcioro dzieci, a w sieci krążą plotki o szóstym w drodze! Mandaryna była żoną Michała Wiśniewskiego w latach 2002-2006. Później ich drogi się rozeszły. Gwiazdor Ich Troje poślubił Annę Świątczak, następnie Dominikę Tajner, a dziś jest w związku z Polą Wiśniewską, która urodziła mu syna Falco Amadeusa. Chociaż drogi muzyka i Mandaryny rozeszły się, łączą ich dzieci Xavier i Fabienne. Miłość do tego rodzeństwa to nie wszystko. Widać, że między ich rodzicami jest szczera przyjaźń, dzięki której godzą wspólne obowiązki wychowawcze. Szerszej publiczności pokazują to na Instagramie, gdzie Michał Wiśniewski skomentował post Mandaryny. Tancerka postanowiła opublikować zdjęcie sprzed lat.

Obciachowe zdjęcie byłej żony Wiśniewskiego

Mama Xaviera i Fabienne opublikowała w sieci zdjęcie sprzed lat. Jak oceniła sama Mandaryna, jest ono "obciachowe". Dlaczego? Chodzi o stylówkę, w której gwiazda stoi na śniegu. Ma na nogach narty i specjalne ubranie na tą okoliczność! Wyznała: "Już wiem dlaczego wole snowboard. Hahahahha musiałam! Tak przy poniedziałku... Chyba w tę stylówkę wcisnął mnie mój tata, mama nigdy by mnie tak nie wypuściła. Leżę i ryczę ze śmiechu. Cudownego tygodnia!! Mam nadzieje, że Wy też macie obciachowe foty z dzieciństwa...". Zobaczcie sami. Co sądzicie?

M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze