Odważne zdjęcia Mery Spolsky. Wypięta pupa aż wylewa się z ekranu

2021-07-25 11:01
Mery Spolsky
Autor: Mery Spolsky/Instagram Mery Spolsky pochwaliła się odważnymi zdjęciami na Instagramie

Mery Spolsky zachwyciła swoich fanów na Instagramie, choć niektórzy w takich przypadkach twierdzą, że tego typu zdjęcia to przesada. Piosenkarka pokazała wypiętą pupę i w stroju kąpielowym pożegnała się z Francją. Widać też, jakie przysmaki towarzyszą gwieździe w jej podróżach.

Odważne zdjęcia Mery Spolsky. Wypięta pupa aż wylewa się z ekranu

Mery Spolsky zyskała popularność m.in. przez nagrodę na festiwalu w Opolu. Utalentowana piosenkarka, gitarzystka, scenarzystka i projektantka ubrań nie stroni od odważnych zdjęć w mediach społecznościowych. Tym razem zachwyciła swoich obserwujących na Instagramie, gdzie w sobotę opublikowała fotografie, które natychmiast wywołały pozytywne komentarze użytkowników. Artystka w ten sposób pożegnała się z Francją, gdzie przebywała ostatnimi czasy. - Papa Francjo Elegancjo! Nie jest mi smutno, boooo już jutro Wrocław!!! Widzimy się? - dopytuje swoich followersów Mery Spolsky. W niewielkiej galerii możemy podziwiać jej kobiece kształty!

Zobacz też: Katarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu. Co za zbliżenie!

Mery Spolsky (właściwie Maria Ewa Żak) szerszej publiczności pokazała się podczas 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2017 roku, gdzie w koncercie "Debiuty" zaśpiewała "Cała jesteś w skowronkach" z repertuaru zespołu Skaldowie. Za swoje wykonanie zdobyła nagrodę za „Najlepszy debiut” od Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych. W październiku tego samego roku została laureatką nagrody głównej i nagrody publiczności podczas festiwalu „Pejzaż bez Ciebie”, na którym zaprezentowała autorską interpretację utworu „W dzikie wino zaplątani” Marka Grechuty W 2018 roku zdobyła dwie nominacje do Fryderyków.

Dramat gwiazdy "M jak miłość". Kazali Barbarze Kurdej-Szatan "Wypie..." z serialu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE