Ogromne łzy w "Ameryka Express". Pisarek przejrzała na oczy!

2020-04-08 22:31 wp
Ogromne ŁZY w Ameryka Express
Autor: X-NEWS

Kolejny odcinek programu "Ameryka Express" to ogromne emocje dla widzów, ale też uczestników show TVN. Tym razem, wyścig doprowadził znaną modelkę, Karolinę Pisarek do łez. Gwiazda przejrzała na oczy! Zobaczcie, o co chodzi.

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska to naprawdę zgrany duet. Dziewczyny z zawodu są modelkami. Dokładnie tak samo nazywają je uczestnicy programu "Ameryka Express". W show radzą sobie świetnie i często wygrywają możliwe do zdobycia nagrody. Jednak potrafią się też nimi dzielić i są bardzo pomocne. W ostatnim odcinku programu pierwszy raz w historii show zrobiły coś poruszającego i pokazały, że mają gest!

Duety ścigają się z Tikal do San Felipe w Ameryce Południowej. Podczas wędrówki, musieli przerwać i poszukać noclegu. Niektórym się poszczęściło, a inni trafili do ubogich domów. Było tak z Karoliną i Martą, które od razu podzieliły się odczuciami związanymi z noclegiem: - Oni nie mają światła (...) Jak ludzie tutaj żyją, nie wierzę w to, oni wszyscy po prostu oddzielają się kocami i tak żyją (...) Będziemy spać z nimi, w jednym pomieszczeniu - przeżywała to Marta.

Wzruszające wyznanie gwiazdorów TVN. Zdradzili, co spotkało ich w dzieciństwie

Pisarek również była poruszona. Warunki w jakich przyszło jej spać, doprowadziły modelkę do łez: - Szczerze mówiąc to mnie uderzyło, że ludzie tak żyją, tak mieszkają, tak na co dzień... sobie nikt nie zdaje sprawy, że niektórzy tak mieszkają i żyją w ciężkich warunkach (...) Uderzyło mnie strasznie, człowiek sobie zdaje sprawę z tego jak sobie żyje w swoim świecie (...) Ale zauważyłam, że ci ludzie są szczęśliwi nie mając nic, to było uderzające, bo prawdopodobnie nie doświadczyli niczego innego - mówiła ze łzami w oczach.

Najnowsze