Gwiazda "M jak miłość" z przyjacielem w Sopocie. Tak się relaksowała Pieńkowska

2021-06-15 5:33
P jak pies w Sopocie, Małgorzata Pieńkowska
Autor: papara07 P jak pies w Sopocie, Małgorzata Pieńkowska

Małgorzata Pieńkowska (56 l.) to miłośniczka zwierząt. Gwiazda „M jak miłość” jest wręcz nierozłączna ze swoją pięcioletnią suczką Staffi. Aktorka, jak co roku, zabrała ją ze sobą na wakacje do Sopotu, gdzie wspólnie spacerują po tamtejszych plażach i deptakach. Serialowa Maria wyglądała zupełnie inaczej niż na planie kochanego przez miliony serialu "M jak miłość". W lekkim makijażu, kucyku na głowie i w dresach wyglądała bardzo młodzieżowo.

Pani Małgosia od wielu lat otacza się psami i kotami. Pięć lat temu przygarnęła suczkę Staffi, która skradła jej serce. Piesek rasy staffordshire bulterier, który należy do groźnych psów, okazał się bardzo łagodnym przyjacielem.

- Cały czas odkrywam wspaniałe cechy charakteru tej rasy. Kiedyś się tych psów bałam, ale to z powodu niesprawiedliwego przypisywania im cech psów groźnych. Staffi jest zrównoważona, skupiona na mnie i na ulubionej piłeczce - powiedziała Małgorzata Pieńkowska w jednym z wywiadów. 

Piesek towarzyszył aktorce niemalże w każdej podróży. Dlatego też gwiazda "M jak miłość" i tym razem zabrała swojego pupila na urlop do pięknego i słonecznego Sopotu.

– Bez psa nie wychodziła z hotelu. Spacerowała z nim, a nawet zabrała czworonoga na obiad do restauracji – zdradza nasz rozmówca. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler złamała prawo. Nie zgadniesz, co przemyciła w samolocie. Zrobiła to dla męża

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze